ویژه کنید
عکس و تصویر Zahra: 🔴 🔴 پاکسازی رحم از بقایای جنین بعد از سقط ✅ دم کرده تخم ...

Zahra:
🔴 🔴 پاکسازی رحم از بقایای جنین بعد از سقط

✅ دم کرده تخم شوید ودم کرده گل گردو
✅ جوشاندن مریم گلی و بومادران و خوردن روزی سه لیوان
✅ دم کردن بومادران و گیاه دم اسبی

برای پاکسازی رحم ها عالین🌺
@bardarivamamayi

🔴 مصرف دم کرده یک قاشق نعنا خشک بصورت روزانه، از قویترین آنتی‌بیوتیک‌ها قوی‌تر عمل کرده و رحم و بدنتان را کاملاً پاکسازی میکند.
@bardarivamamayi#همسرم بدبین است چطور باهاش رفتار کنم❓ ❗ ️

بدبینی به همسر اشکال متفاوتی دارد

خیلی از زوجین بدبینی‌های بیمارگونه خود را نوعی رفتار طبیعی تلقی می‌کنند و آن‌را با عناوینی همچون غیرت و تعصب و مراقبت توجیه می‌کنند، حال آن‌ که واقعیت چیز دیگری است.

اساسا بدبینی به همسر در 3 حالت کلی بروز می‌کند :

1 - گروه اول افرادی هستند که بدبینی در ذاتشان است. این افراد را از همان ابتدای زندگی براحتی می‌توان شناخت؛ آن زمان که نسبت به هر موضوعی نیمه خالی لیوان را می‌بینند و در رابطه با پیرامون خود نوعی نگاه منفی دارند.

2 - گروه دوم افرادی هستند که نوعی وسواس نیز در بدبینی‌هایشان نهفته است. این دسته از زوجین نسبت به برخی رفتارها و واکنش‌های همسر خود به جنس مخالف، حال در محیط کاری باشد، نوعی وسواس فکری دارند که در پاره‌ای اوقات همراه با بدبینی به وی است که البته در این فرم باز هم اختلاف بین زوجین خیلی پدیدار نمی‌شود.

3 - گروه سوم که در حقیقت روزگاری جزو گروه‌های یک و دو بودند بشدت در معرض خطرند، چرا که مبتلا به اختلالات پارانوئیدال می‌شوند به این معنا که با کنار هم گذاشتن برخی پارامترهای خیالی به این نتیجه می‌رسند که همسرشان قطعا در حال خیانت به وی است و این فکر همچون خوره جسم و روح فرد را نابود می‌کند و اگر خوشبین باشیم که اتفاق ناگواری در این بین نیفتد، طلاق و جدایی بین زوجین مسالمت آمیز ترین اتفاق است.

ریشه‌های بدبینی به همسر

_ خیلی اوقات بدبینی و شک بین زوجین از علاقه و عشق زیاد به یکدیگر نشات می‌گیرد. خانم همسرش را تنها متعلق به خود می‌داند و طبیعتا هر نوع رفتار خارج از منزل برایش سخت و غیر قابل هضم است. بتدریج این عشق و علاقه به نوعی احساس شکست از دیدگاه خودش تبدیل می‌شود و هر آن فکر می‌کند که زندگی اش در حال فروپاشی است.

_ عدم شناخت کافی از همسر، اساس بدبینی و شک به وی است. وقتی مرد از همسر آینده‌اش تصویری دیگر را در ذهن می‌پرورانده با ورود به زندگی مشترک متوجه می‌شود که درانتخابش اشتباه کرده و این خود نوعی نفرت و انزجار را در وی نسبت به همسرش ایجاد می‌کند و طبیعتا این موضوع مهم‌ترین دلیل می‌شود برای پیدایش بهانه گیری‌ها و بدبینی‌های بیمار گونه.

_ فرزندان والدین بدبین و شکاک در طول زندگی یاد می‌گیرند که در آینده نیز نسبت به همسرشان و اطرافیان خود بدبین و شکاک باشند. این موضوع نقش تربیت خانواده را براحتی روشن می‌کند، این‌گونه که فرزندتان از شما بدبینی و شک به همسرش را یاد می‌گیرد.

_ مراقبت از خانواده در مقابل سنگ اندازی و حسادت‌های دشمنان خانوادگی که عموما به شکل یک دوست وارد زندگی می‌شوند نیز اساس خیلی از بدبینی‌ها و سوءتفاهم‌هاست. دوست شما نسبت به زندگیتان حسادت می‌کند و بر همین اساس پروژه‌ای را پیاده می‌کند که اطمینان شما را نسبت به همسرتان سلب کند.

چه باید کرد؟

1 - همیشه سعی کنید در هر موضوعی با همسر خود صادق باشید

ریشه بسیاری از بدبینی‌ها عدم صداقت در ابتدای زندگی است. زن یا مرد رازی را در زندگی دارد که می‌کوشد آن را از همسرش پنهان کند که البته در بیشتر مواقع موفق نمی‌شود و خود این پنهانکاری نقطه شروع بدبینی‌ها می‌شود.

2 - نسبت به قول و قرار خود با همسرتان خیلی حساس باشید

🆔 @hamsardarii

این موضوع برای مردها باید بیشتر رعایت شود، چرا که خانم‌ها هر نوع تاخیر را در رسیدن به قرار مثبت نگاه نمی‌کنند و طبیعتا افکار منفی در آنها شکل می‌گیرد.

3 - در مراودات اجتماعی خود خیلی مراقب باشید بویژه اگر طرف شما جنس مخالف باشد

هر نوع صحبت غیرکاری، تماس‌های بی‌مورد و روابط آزاد در محیط‌های کاری نتیجه‌ای شوم در بردارد که اگر شما هم فکری در سر نداشته باشید، همسرتان جور دیگری برداشت می‌کند.

4 - از غافلگیری‌های احساسی که نیازمند پروژه‌ای پیچیده باشد، پرهیز کنید

مثلا برای سالگرد ازدواجتان بخواهید همسرتان را غافلگیر کنید و نوعی پنهانکاری داشته باشید. دیده شده که بسیاری از زوجین به این نوع کارها با بدبینی نگاه می‌کنند که اگر هم به خیر و خوشی ختم شود، گمان می‌کنند که پایان خوش کار هم در حقیقت قسمتی از یک پروژه خطرناک برای خیانت به وی بوده است.


🆔 @hamsardarii

#تغذیه #زنان

🌀 خوراک هایی برای از بین بردن عوارض قرص های ضد بارداری

🔹 صدف دریایی
🔹 ماست یونانی
🔹 سبزیجات برگ دار
🔹 فلفل دلمه‌ای زرد
🔹 بادام درختی
🔹 موز
🔹 جو دو سر

@hamsardarii

#سیاست_زنانه

موقع درخواست از شوهرت از احتیاج خودت صحبت کن
نه از بی توجهی هایش!
بگو من به فلان چیز نیاز دارم
نگو تو نسبت به من بی تفاوت شدی

🆔 @hamsardarii

#همسرتان_حساس_است؟

او را حسود خطاب نکنید روی رفتار خود و اطرافیانتان دقیق شوید ریشه این حساسیت ها را پیدا کنید و آنها را حذف کنید به همسرتان بفهمانید که آرامش او آرزوی شماست.
@hamsardarii

#بنام_زن
به دختران خود یاد دهید
قبل از ازدواج
به آرزوهایشان برسند...

مردان
غول چراغ جادویی علاءالدین نیستند...

#برتراند_راسل

@hamsardarii

مردان واقعی وفادارند🍃 ❤ ️

آنهاوقت ندارنددنبال زنهای دیگر بگردند

چون مشغول پیدا کردن راههای جدیدی
برای دوست داشتنِ شریکِ زندگی
و همسر خودشان هستند🍃 ❤

‎‌‌ @hamsardarii
🌺 🌺 🌺

#سیاستهای_زناشویی

❤ ️زمان مناسب برای رابطه جنسی

آمادگی دستگاه تناسلی هیچ ارتباطی به آمادگی روحی شما ندارد. دستگاه تناسلی شما بعد از مدتی استراحت و همچنین تغذیه مناسب آمادگی خود را برای فعالیت مجدد بدست می آورد ولی آمادگی روحی زمانی بدست می آید که حس شما درخواست کند.

@hamsardarii

مردها منطقی حرف می‌زنند
ولی احساسی تصمیم می‌گیرند؛
اما زن‌ها
احساسی حرف می‌زنند
و مثل یک مامور اعدام
کاری که باید بکنند را می‌کنند!

🆔 @hamsardarii

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...