ویژه کنید
عکس و تصویر 🔴 فوری/ طرح سوال از وزیر ارتباطات کلید خورد 🔻 دور زدن قانون ممنوع؛ طلاگرام ...

🔴 فوری/ طرح سوال از وزیر ارتباطات کلید خورد

🔻 دور زدن قانون ممنوع؛ طلاگرام و هاتگرام در بن بست بهارستان

🔹 به گزارش #بدون_سانسور به نقل از منابع آگاه، طرح سوال از دکتر آذری جهرمی #وزیر_ارتباطات به خاطر فعالیت مشکوک مجموعه طلاگرام توسط برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کلید خورد.

🔹 بعد از تصمیم و مصوبه شورای عالی فضای مجازی و همچنین دستگاه قضایی مبنی بر مسدودسازی پیام‌رسان #تلگرام، به علت عدم همکاری با قوانین نظام اسلامی و عدم عمل به تعهدات خود به دولت جمهوری اسلامی، وزارت ارتباطات موظف شده بود در چارچوب قوانین نسبت به مسدودسازی فوری آن اقدام کرده و نسبت به حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی اقدام فوری نماید.

🔹 متاسفانه وزارت ارتباطات با جایگزین کردن فیلتر شکن ها و نرم‌افزاری‌هایی از قبیل طلاگرام و تلگرام طلایی، قوانین نظام اسلامی را دور زده و مسدودسازی تلگرام را نافرجام گذاشته است.

🔹 بنابر دلیل فوق الذکر، مسدود سازی تلگرام بصورت کامل انجام نشد و مانع از کنترل شدن مرزهای مجازی کشور گردید که با درز اطلاعات کاربران و از سرگیری سوء استفاده های امنیتی از این فضای جدید، حوادثی مانند دی 96 در کشور طی هفته های اخیر رخ داد.

🔹 حال دور زدن قانون مذکور توسط وزیر ارتباطات، نگرانی نمایندگان مجلس را برانگیخته و آنها را برآن داشت تا برای پاسخگویی به اقدام غیرقانونی وزیر، وی را به مجلس بکشانند.

🔹 لازم به ذکر است که این اقدام وزارت ارتباطات در عدم اجرای قانون باعث خسارت هایی به زیر ساخت های داخلی کشور در حوزه پیام رسانی شده که امیدواریم این اقدام کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، منجر به تکمیل حلقه مسدود سازی جاسوس ابزار تلگرام گردد.

#بدون‌سانسور موثق و معتبر👇
http://itaa.com/joinchat/404946944Ceab6f2b794

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...