ویژه کنید
عکس و تصویر #کتاب_خوانی #مطالعه #اوقات_فراغت :) کتاب مجموعه‌ای است از محصولات یک فکر، یک اندیشه، یک ذوق، ...

#کتاب_خوانی
#مطالعه
#اوقات_فراغت :)
کتاب مجموعه‌ای است از محصولات یک فکر، یک اندیشه، یک ذوق، یک هنر؛ مجموعه‌ای است از یافته‌های یک یا چند انسان. ما خیلی باید مغتنم بشمریم که از محصول فکر آحاد گوناگون بشر استفاده کنیم؛ این کاری است که کتاب به ما تقدیم میکند، هدیه میکند؛ این هدیه‌ی کتاب به ماست. لذا کتاب یک پدیده و یک موجود ذی‌قیمت است؛ همیشه اینجور بوده است، در آینده هم همین جور خواهد بود. لذاست که به کتاب بایستی اهتمام ورزید.» ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
#مقام_معظم_دلبری :)
پ.ن:
با سلام همراهان جان :)
کتابی که بعد تموم شدن امتحاناتم شرو به خوندنش کردم این کتابه بسیار بسیار جذابه و خواندنی و من تازه دوروزه شرو کردم به مطالعه کردنش اسم کتاب «نامیرا»ینی جاودان یا به عبارتی فناناپذیر :)
نویسندش صادق کرمیاره موضوع کتابو هنوز چون اولای کتابم نمیتونم به طور دقیق بگم ولی بیشتر راجب یه فردی به نام عبدالله بن عمیره و وقایع و اتفاقاتی که برای ایشون می افته تا حقانیت اهل بیت رو ثابت کنه بهش و ایشون قبول نمیکنن تا زمانی که یه اتفاقی می افته براش که کاملا توجیه میشه و قبول میکنه !
امیدوارم تونسه باشم موضوع کتابرو تا حدودیم که شده خوب بگم اگرم نفهمیدین بذارید پای اینکه خودمم تازه شرو به خوندنش کردم ولی واقعن کتاب محشریه چون اتفاقات و اشخاصی داخلش هستن که اونقد عاشقن که من به شخصه مات و‌مبهوت موندم خوندنش خالی از لطف نیس :)
#دعامون_کنید
#دلتنگ
#یه_روسیاه

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...