ویژه کنید
عکس و تصویر 🔴 از ننگ #ترکمانچای تا #خسارت_محض برجام ⚫ ️ ۱۹۷ سال پیش، در چنین روزی ...

🔴 از ننگ #ترکمانچای تا #خسارت_محض برجام

⚫ ️ ۱۹۷ سال پیش، در چنین روزی (پنجم ماه شعبان) قرارداد ننگین « #ترکمانچای» چندین ایالت از ایران جدا و ضمیمه امپراتوری روسیه کرد این ایالت‌ها اکنون سه کشور مستقل آذربایجان، ارمنستان و گرجستان را تشکیل می‌دهند.

❇ ️ #حافظه_تاریخی
🔻 گروهی خاص در کشور از بعد از انقلاب به این سو هفت مرتبه برای مذاکره و بده و بستان با آمریکا دست خود در دست غرب گذاشت و هر هفت بار از آن سیلی خورد. این بار در سال ۹۲ نیز با چشم بستن بر توانمندی‌های بی‌نظیر کشور خود و منوط دانستن حل تمامی مشکلات کشور به توافق با آمریکا، پای میز مذاکره رفت تا هشتمین #باخت را هم به نام خود ثبت کند.
و باز ملتی که گذشته تاریخی خود را به فراموشی سپرد، با اعتماد مجدد به این گروه خاص محکوم به تکرار گذشته و لاجرم پذیرش #خسارت_محض شد.

❎ خسارت محض یعنی از #برجامی که آب خوردن ما هم به آن بند بود، نه تنها هیچ آبی برای مردم ما گرم نشد، بلکه آمریکا #مادر_تحریم_ها را علیه ایران به تصویب رساند در حالی که توانست بدون شلیک حتی یک گلوله برنامه هسته‌ای ایران را از بین ببرد. اکنون گام اول شیطان محقق شد و حال، محدودکردن و توقف فعالیت‌های موشکی، قطع حمایت ایران از محور مقاومت، پذیرفتن اینکه ایران نباید قدرت منطقه‌ای باشد، پذیرفتن شروط غرب در مسئله حقوق بشر و در نهایت به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی گام‌های بعدی‌ست که روزی تحت عنوان برجام۲ و برجام۳ و.. مطرح شد و امروز زمزمه‌ها و «وسواس خناس» از برجام موشکی و منطقه‌ای به گوش می‌رسد!

👉 t.me/hasanabbasi_students/2366

⭕ ️هشت دوره‌ی تعامل و نزدیکی ایران و غرب در باشگاه استراتژیست‌های جوان:
📚 contacts.ystc.ir/

#اختصاصی
کانال رسمی اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
▶ ️ Instagram.com/Hasanabbasi_students
▶ ️ Eitaa.com/Hasanabbasi_students

▶ ️ Igap.net/Hasanabbasi_students
▶ ️ Sapp.ir/Hasanabbasi_students

▶ ️ Gap.im/Hasanabbasi_students
▶ ️ Bpn.im/Hasanabasi_students

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...