ویژه کنید
عکس و تصویر #زیباکلام_را_زندانی_نکنید! #برای_او_مناظره_بگذارید! #صادق_زیبا_کلام را اگر بخواهیم در چند جمله تعریف کنیم، شخصیتی،سطحی نگر،عمیقا #پوپولیست،کم عمق ...

#زیباکلام_را_زندانی_نکنید!
#برای_او_مناظره_بگذارید!
#صادق_زیبا_کلام را اگر بخواهیم در چند جمله تعریف کنیم، شخصیتی،سطحی نگر،عمیقا #پوپولیست،کم عمق و پوچ اندیش، است که فقط نان مخالف خوانی و #ژست اپوزیسیون بودن خود را میخورد در حالی که طرفدار اکید بیست سال روی کار بودن دولت های #کارگزاران، #اصلاحات و اعتدال بود و اگر به عنوان یک شخصیت #سیاسی، به موضوع گیری های او در چند سال اخیر نگاه کنیم، چیزی جز لبخند تمسخر لایق آن نیست!
صادق زیبا کلام به علت تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به 18 ماه حبس تعزیری و دو سال محرومیت از فعالیت سیاسی محکوم شد!

در اینکه برای جرم این تئوریسین #اصلاح_طلب، نشر اکاذیب واژه کمیست شکی نیست، اما خواه ناخواه به لطف امپراطوری رسانه ای جریان #لیبرال، از این چهره لمپن، یک چهره #ژورنالیستی و ویترینی ساخته شده است، که با برخورد های امنیتی و قضایی، برای من و تو بازان و آنانی که سالها در تحمیق آنها تلاش کرده است تبدیل به یک قهرمان سیاسی میشود!
بدترین تنبیه برای امثال #زیباکلام، جای زندان و دادگاه، برگزاری مناظره و مباحثه است!
وقتی تفکر پوچ و پفکی امثال او به راحتی در یک مناظره نه مثلاً به دست امثال #علیزاده و #رسایی ، بلکه توسط دانشجویان سال اولی و دومی، به قهقرا میرود!
برخورد قضایی چرا؟
برای او مناظره بگذارید تا تفکر پوچی که #اسرائیل را به رسمیت میشناسد،و قائل به این است که شاه، فرار نکرد بلکه کشور را ترک کرد، بیش از هر زمان در افکار عمومی مردم خرد شود!
اما اگر او به زندان بیوفتد برای کسانی که صبح تا شام از #بی_بی_سی ارتزاق میکنند،ممبر های #آمدنیوز و تمامی سیاهی لشگر معاند تبدیل به یک قهرمان میشود!
و چه چیز بدتر از این که لمپنی که به فرمانده ناو آمریکایی حق میدهد هواپیمای مسافربری ایران را منهدم کند، و نرده نوردی میکند تا از روی #پرچم #آمریکا عبور نکند، به یک قهرمان سیاسی تبدیل شود!
@meysam_zlf
#سفارت
#سفارت_لندن
#صادق_شیرازی
#مدافع_حرم
#جهانگیری
#دهه_شصت
#دورهمی
#مهران_مدیری
#دختر_خیابان_انقلاب
#دختر_خیابان_انقلاب_کجاست
#حجاب
#حجاب_اجباری
#گلشیفته_فراهانی
#چهارشنبه_سفید
#مسیح_علینژاد
#مسیح_علی_نژاد
#نه_به_حجاب_اجباری
#روحانی
#لیلا_حاتمی
#نورعلی_تابنده
#گلستان_هفتم
#جشنواره_فیلم_فجر
#تجمعات
#دولت
#دراویش

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...