ویژه کنید
عکس و تصویر کرکره #قهوه_خانه 🔸 #آیت_الله_نصرالله_شاه_آبادی: یک بار شب اول ماه #رمضان به مسجد رفتم دیدم در ...

کرکره #قهوه_خانه
🔸 #آیت_الله_نصرالله_شاه_آبادی: یک بار شب اول ماه #رمضان به مسجد رفتم دیدم در قهوه خانه عده زیادی نشسته اند رفتم #نماز و برگشتم دیدم قهوه خانه جای سوزاندن انداختن نیست و مشغول #قمار و #خلاف های مختلف هستند و کرکره آن را هم تا نیمه پایین کشیده اند. سمت قهوه خانه رفتم، رفقای #مسجد ی گفتند کجا میروید #آقا، وضع اینجا خیلی خراب است، گفتم شما کاری به کار من نداشته باشید.
.
🔸 کرکره قهوه خانه را بالا کشیدم و وارد قهوه خانه شدم و با صدای بلند به همه #سلام کردم. آنها هم به احترام من بساطشان را جمع کردند و یکی هم گفت برای سلامتی حاج آقا صلوات... بلند گفتم اگر قدیمی ها لوطی بودند پس شما چه هستید؟ #لوطی های قدیم یک عالِم که بهشان اظهار علاقه می کرد برایش جان می دادند. من اینقدر به شما علاقه دارم ولی یک نفرتان سراغم نیامده؛ این است رسم_لوطی_گری؟
.
🔸 می خواهم دعوت تان کنم که فردا به #خانه من بیایید، #چای و زولبیا و #قلیان هم هست، من هم برایتان حرف می زنم. القصه از فرداشب قهوه خانه تعطیل شد و به #منزل ما آمدند تا شب آخر #ماه_رمضان، در صحبت هایم از آنها #حلالیت طلبیدم که من را ببخشید وقت تان را گرفتم و سرتان را درد آوردم.
.
🔸 یکی از همان #آقایان بلند شد گفت حاج آقا خیلی ناشکری! من تا آن شب که منزلتان آمدم سر به #سجده حق نگذاشته بودم ولی از آن #شب نماز خوان شدم، نه تنها من فلانی هم همینطور، با اسامی مختلف و القاب خودشان یکی یکی صدایشان میکرد و اعتراف میکردند و من اشک می ریختم...
.
🔸 تصویر آیت الله نصرالله #شاه_آبادی حفظه الله تعالی که در #بیمارستان بستری هستند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...