ویژه کنید
عکس و تصویر 🕸 http://yon.ir/V896 🕸 👑 عیاشی‌های خاندان غرب‌گرای #پهلوی (۱) 🔴 محمدرضا #شاه پهلوی یک #فاسد ...

🕸 http://yon.ir/V896 🕸

👑 عیاشی‌های خاندان غرب‌گرای #پهلوی (۱)
🔴 محمدرضا #شاه پهلوی یک #فاسد #زناکار و #زن_باره بود!

❌ موارد #فساد و #فحشا در این خاندان و نزدیکان‌شان آن‌قدر زیاد است و همراه با داستان‌های سیاسی است که گفتن آن در متنی کوتاه، تقریباً شدنی نیست.

#اسدالله_علم در خاطرات خود به نقل از #هویدا می‌نویسد: «فساد در سطح بالای مملکت به‌قدری شیوع دارد که حتی از حریم #شرم و #حیا هم فراتر رفته است!!!» 🙈 🙊

👈 باعرض پوزش، به‌طور اختصار مواردی را به بیان می‌کنیم:
▪ ️ محمدرضا هنگامی‌که جهت ادامه تحصیل به سوئیس فرستاده شده بود، اولین #رسوایی_اخلاقی خود را مرتکب شد، او در آن‌جا با #واسطه_گری_زنا که توسط ارنست پرون انجام شد، چشمش مستخدم مدرسه را گرفت و بااو زنا کرد و این #گناه_کبیره، به افتضاح بزرگی تبدیل شد.

▪ ️ پس از بازگشت محمدرضا به ایران، شخصاً به دستور رضاخان، #فیروزه که در دربار، همه او را زیباترین زن تهران می‌شناختند، به عمارت محمدرضا منتقل شد و توسط پدرش به‌عنوان معشوقه‌ی او انتخاب شد.

▪ ️ محمدرضا پس از ازدواج با فوزیه نیز این گناه و اخلاق زشت را ترک نکرد؛ به‌طوری‌که یکی از دلایل #جدایی فوزیه از وی پس از تولد دخترش، بی‌بندوباری محمدرضا و پایبند نبودن او به قوانین زندگی مشترک بود!

▪ ️ در تیرماه سال ۱۳۳۸ محمدرضا شاه و دوستان و اعضای خانواده‌اش در نوشهر اقامت داشتند، اشرف و دوستانش هم در رامسر به سر می‌بردند که کازینوی رامسر در آن‌جا بود و در تابستان از رقاصه‌ها و خوانندگان ایرانی و خارجی دعوت می‌کرد. در آن سال #سمیرا_طارق #رقاصه معروف و زیبای لبنانی دعوت بود و در لیست افرادی که شاه با آن‌ها #رابطه_نامشروع داشت، 😱 قرار گرفت!

ادامه دارد...

#شاه_زناکار_بود!
#پهلوی_غرب‌زده_زناکار
#تمدن_غرب_مایه_انحطاط_جوامع
#شهوت_پرستی_مخل_تفکر_منطقی_و_سیاسی_صحیح
🚨 🚨 🚨 🚨 🚨
✌ کانال رسمی جنبش مردمی حلال‌زاده‌ها

💢 🆔 @Halalzadeha

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...