ویژه کنید
عکس و تصویر 🌧 ☀ ️ یک بام و دو هوا به این می گن!!! ⚖ ️💢 ⚖ ...

🌧 ☀ ️ یک بام و دو هوا به این می گن!!!

⚖ ️💢 ⚖ ️تعقیب هزار جوان دانمارکی به خاطر انتشار یک ویدئوی مستهجن!

پلیس و محاکم قضایی دانمارک در سال جدید میلادی در اقدامی ضربتی، به خاطر انتشار ویدیوی مبتذل ارتباط پسر و دختری ۱۵ ساله به دیگران، برای بیش از هزار جوان تشکیل پرونده داده است.
این افراد، متهم هستند که از طریق شبکه های پیام رسان "ویدیویی ناشایست از کودکان" را برای افراد دیگر ارسال کرده اند.
دو کودکی که فیلم رابطه جنسی آنها منجر به تعقیب بیش از 1000نفر از سوی پلیس شده، به خاطر زیر ۱۸ ساله بودن مشمول قوانین ویژه حمایت از کودکان می شوند.
گفته می شود ۱۰۰۴ نفر از طریق مسنجر فیس بوک این فیلم را برای دیگران ارسال کردند که از سوی پلیس ردیابی و تا کنون دهها جوان کم سن و سال از مدارس و دبیرستان ها از سوی پلیس دستگیر شده اند.
👱 🏻 گروهی از متهمان، زیر ۱۸ سال سن دارند و احضار آنها، از طریق تماس با والدین‌شان صورت گرفته است.
👨 🏻 گروهی از متهمان بالای ۱۸ سال نیز، مستقیماً به پاسگاه های پلیس احضار شده و مورد بازجویی قرار گرفته اند.
⚖ ️مشارکت در تولید یا توزیع پورنوگرافی کودکان - زیرسن قانونی- در دانمارک دستکم مجازات 6 سال زندان داشته و هر نوع اشاعه محتوای جنسی از افراد زیر 18 سال مصداق آزار جنسی محسوب می شود.
⚖ ️آنان همچنین تا ۱۰ سال در فهرست مجرمان "پورنوگرافی کودکان" قرار خواهند گرفت.
تعقیب ارسال کنندگان پس از آن صورت گرفت که مدیران شبکه فیسبوک درباره دست به دست شدن یک فیلم "پورنوگرافی کودکان"این شبکه پر مخاطب اجتماعی، به مقامات پلیس دانمارک اطلاع و هشدار دادند. پ
💢 💢 نکته:
🔸 جالب اینکه صدها کانال پورنوگرافی ایرانی در تلگرام و سایر پیام رسان ها نظیر فیس بوک،اینستاگرام و... برای تخریب فرهنگ ایرانی-اسلامی وجود دارد و علاوه بر آن عناصر معاند، وطن فروش و ضد دین از بستر همین شبکه ها مردم ایران را دعوت به آشوب، اغتشاش،فساد و بی بندباری و... می کنند ولی صاحبان و متولیان شبکه های پیام رسان، این قبیل اقدام ها را در قبال ایران آزادی بیان، آزادی اندیشه تعریف و مصداق حقوق بشر می نامند!!!

#آزادی_بیان #آزادی_اندیشه #حقوق_بشر #دانمارک #پورنوگرافی #تلگرام #فیسبوک #کودکان

🆔 @TOdarTO

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...