ویژه کنید
عکس و تصویر 🌐 #حرفما: یقه چه کسانی را باید بگیریم؟ 🚨 چه اتفاق دیگری قرار است بیفتد ...

🌐 #حرفما:
یقه چه کسانی را باید بگیریم؟

🚨 چه اتفاق دیگری قرار است بیفتد که مسئولان فضای مجازی کشور بفهمند و حالی شان شود که هدف اصلی از طراحی #تلگرام، دقیقا برای چنین روزی برای #آشوب و #اغتشاش در ایران بوده است؟!

⚠ ماهها پیش در مرداد ماه 95، یادداشتی تحت عنوان "تلگرام، اسب تروای اسرائیلی" نوشتم و در آن درباره مالک اصلی تلگرام «اسحاق میری لشویلی» بیلیونر #صهیونیست و مالک شبکه 20 تلویزیون اسرائیل هشدار دادم. شبکه اجتماعی دیگر او، #ویکی و نقش آن در اغتشاشات و کودتای رنگین اوکراین را یادآور شدم و تاکید کردم، تلگرام صهیونیستی، یک بمب و غده سرطانی صهیونیستی است و هرکس از مسئولین ارشد حوزه فناوری اطلاعات در کشور این واقعیت را کتمان کند و جلوی ادامه فعالیت آن را نگیرد، بدون شک یا خائن است یا صلاحیت علمی کافی برای پذیرش مسئولیت در حوزه حراست از حریم الکترونیک نظام را ندارد.»

⚠ نه تنها در طول این دو سال، آقایان شورای عالی فضای مجازی،هشدارها در اثبات صهیونیستی و هدفدار بودن تلگرام و کانالیزه کردن مردم ایران در یک شبکه بیگانه را جدی نگرفتند، بلکه به تلگرام بازی و اینستاگرام بازی و ارسال خاطرات و دلنوشته های شخصی در این فضا پرداختند. حتی #صداوسیما که رئیس قبلی آن عضو همین شوراست، مهمترین مبلّغ مجانی تلگرام در سرتاسر برنامه های خود و حتی بخش اخبار شد.

⚠ 🚨 ده ها بار دشمن از طریق پهپاد مجازیش (تلگرام صهیونیستی) رزمایش های مختلف در ایران برگزار کرد ( تجمع مجتمع کوروش تهران، تجمعات آبان ماه بر قبر کوروش، هماهنگی داعشی های حمله کننده به مجلس و حرم امام(ره) در خرداد ماه 96 با استفاده از تلگرام و..) اما با کمال تاسف باید گفت، اعضای شورای عالی فضای مجازی این خطر را جدی نگرفتند. اعضای این شورا خصوصا اعضای حقیقی آن که #رهبر انقلاب با اهتمام ویژه خود به میدان جنگ نرم و فضای مجازی، آنها را امین دانسته بودند، با غفلت خود سبب شدند تا امروز از طریق رخنه در حریم الکترونیک جمهوری اسلامی به ما حمله شود و معدودی تروریست، کل کشور را به التهاب و تنش بکشانند.
✅ به عقیده بنده، پیش از هر چیز، یقه این شورای کاهل باید گرفته شود.

محمد عبدالهی
#نفوذ
#خیانت
#شورای_عالی_مجازی

🆔 @harfema

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...