ویژه کنید
عکس و تصویر چند تقاضا از زائران #اربعین! ▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، بین آنچه ...

چند تقاضا از زائران #اربعین!

▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، بین آنچه #موکب ‌های کوچک عراقی تقدیم شما می‌کنند با آنچه در موکب‌های پر زرق و برق ایرانی‌ها توزیع می‌شود، فرقی قائل نشوید.

▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، اگر جایی فلان #غذای_ایرانی توزیع می‌شد، فریاد نزنید غذای ایرانی!! با این کار عراقی‌ها احساس می‌کنند که برای آنها نیست! چراکه هیچ موکب عراقی هیچ‌وقت فریاد نمی‌زند غذای عراقی!!

▫ ️در این چندروزی که عراق هستید، کمک کنید #هزینه‌های دولت عراق برای جمع‌اوری زباله و #بهداشت مسیرها بیش از پیش نشود.

▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، به #اعتقادات_مذهبی و #عربی عراقی‌ها کاری نداشته باشید. اصلا روی ایرانی و عراقی بودن صحبت نکنید.

▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، #غذایی نگیرید که نمی‌خورید. عراقی‌ها خیلی خیلی ناراحت می‌شوند! اگر هم گرفتید و بدتان آمد، به روی خودتان نیاورید و از طرف #تشکر هم کنید.

▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، مراقب #وسایل_عمومی و مردمی عراقی‌ها باشید. خودروها، سرویس‌های بهداشتی، محل اسکان و...

▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، بدانید که عراقی‌ها #موظف به #خدمت_رایگان به شما نیستند! پس هرجا هزینه‌ای داشت پرداخت کنید. مثلا کرایه ماشین!

▫ ️در این چند روزی که عراق هستید، اگر در منزلی #اسکان یافتید، خیال نکنید که میزبان تا هروقت که شما بخواهید، تمایل دارد و می‌تواند از شما پذیرایی کند!

▫ ️در این چند روزی که #عراق هستید، یادتان نرود که عراق کشوری در حال #جنگ و به شدت پرخرج است. خرج اضافی برای این کشور نتراشیم..


التماس تفکر و دعا

#نشر_واجب

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...