ویژه کنید
عکس و تصویر برشی از رمز و راز دلبران نقشه شکست خورده شاید بیشترین شکایتی که #مردان درباره ...

برشی از رمز و راز دلبران
نقشه شکست خورده
شاید بیشترین شکایتی که #مردان درباره #زنان ابراز می کنند، آن است که زنانشان همواره می خواهند آن ها را تغییر بدهند. در حالی که وقتی یک #زن ، به مردی #عشق می ورزد، زن #احساس_مسئولیت می کند و می کوشد #مرد را برای بهتر انجام دادن کارهایش یاری رساند و منتظر فرصتی است تا به شوهرش کمک کند و به او بگوید چه کاری انجام بدهد و چه کاری انجام ندهد. تصور زن این است که در حال پشتیبانی از همسرش است. در صورتی که گمان مرد بر این است که قصد واقعی زن، #تسلط_یافتن بر اوست. مرد مایل است که همسرش مطیع و همراه او باشد، نه مسلط بر او.
برای مردان، #خودمختاری #نشانه_توانایی، #قدرت و #شایستگی است و با این که گاهی آن ها از کمک و توجه زن قدردانی می کنند، اما کمک و توجه بیش از اندازه، باعث کاهش اعتماد به نفس و یا دلسردی آن ها می شود.
شناخت این ویژگی مردان، به زنان کمک می کند تا دریابند چرا مردان در برابر #اصلاح رفتارشان یا انجام آن چه به آن ها توصیه می شود تا آن اندازه مقاومت می کنند. ارائه توصیه های نا به جا به مردان، این تصور را در ذهنشان ایجاد می کند که آن ها نمی دانند چه کار کنند یا خودشان از پس کارهایشان بر نمی آیند.
نویسنده: #علی_محمد_صالحی
منبع : مجله #خانه_خوبان شماره ۹۳، آذر ۹۵
#گنجینه_علوی_ساوجی
@srazsaveh

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...