ویژه کنید
عکس و تصویر ✍ اندکی #تأمل کنید 💢 گزینه مطلوب اسرائیل برای #برجام چیست و ما به کدام ...

✍ اندکی #تأمل کنید


💢 گزینه مطلوب اسرائیل برای #برجام چیست و ما به کدام سو میرویم؟

نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل گفته نیروهای نظامی اسرائیل در تلاش برای حفظ توافق هستند و خبرگزاری شینهوا به نقل از مقامات اسرائیل گفته نتانیاهو تلاش دارد #آمریکا را به خروج از برجام دعوت کند.

آیا این دو در تعارض هستند؟


#بخوانید

برای پاسخ به پرسش، تنها و تنها به #منطق رجوع میکنیم.


1⃣ علی اکبر صالحی گفته در صورت خروج آمریکا از برجام، ما همچنان به توافق #پایبند خواهیم ماند. و البته همزمان گفته ما اشتباه کردیم به آمریکا #اعتماد کردیم و جوانان این کار را در آینده تکرار نکنند

2⃣ آمریکا در صورت خروج از برجام به جای تصویب #مادر_تحریم ها، پدر و مادر و نیاکان تحریم را وضع خواهد کرد.


این دو مقدمه در کنار هم و در صورت خروج آمریکا، یک پاسخ روشن در اختیار ما قرار میدهد.


✅ تحریم پشت تحریم، پرقدرت تر از قبل اعمال خواهد شد و همزمان ما پایبند به توافق، مجبوریم #محدودیت و #نظارت بی‌سابقه علیه برنامه هسته‌ای کشور را ادامه دهیم. در واقع تنها ابزاری که برای مقابله با تحریم و کاهش شدت آنرا داشتیم بر باد داده‌ایم و حق بازگرداندن آنرا نداریم و دست آمریکا هم بیشتر از قیل برای تحریم باز است.


سناریویی که با سرعت به سمت آن پیش میرویم، نه گزینه مطلوب، بلکه #گزینه_ایده‌آل رژیم #کودک_خوار صهیونیستی است که بر دو پایه استوار است. اگر بگوییم اعلام چنین موضعی از طرف صالحی، باعث #تشویق آمریکا به خروج از برجام میشود، سخنی به گزاف است؟

#مهم

ما معتقدیم این سناریو به این دلیل برای نابودی کشور کارامد است که تمام نگاه‌ها برای حل مشکلات به بیرون از مرزهاست. وگرنه کشور #ظرفیت بی‌نظیری دارد که متأسفانه یا #تحقیر میشود یا نادیده گرفته میشود


دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...