ویژه کنید
عکس و تصویر #ستاره های #هالیوود ↕ 🔴 خوردن #مشروب #الکی در غرب برای بزرگسالان آزاد است و ...

#ستاره های #هالیوود


🔴 خوردن #مشروب #الکی در غرب برای بزرگسالان آزاد است و خوردن آن منعی ندارد اما نباید فکر کنیم به خصوص افراد پولدار و مشهور در مشروبات الکلی غرق هستند. زمانی که صحبت از سبک زندگی ستاره های هالیوود می شود، اکثر مردم فکر می کنند که تمام آنها افراد خوشگذرانی هستند که مدام در میهمانی ها حضور دارند و سرشان با نوشیدن مشروبات الکلی و مواد مخدر گرم است، اما واقعیت چیز دیگری است.
برخی از ستاره ها هستند که تا به حال حتی لب به مشروبات الکلی هم نزده اند. برای آشنایی بیشتر نام برخی از آنها را در اینجا برایتان آورده ایم.

ستاره سریال مشهور «دختر خبرچین» تا به حال لب به مشروبات الکلی نزده است. در واقع او در کنار همسرش، رایان رینولدز، آنقدر شاد و راضی است که احتیاجی به این مواد ندارد.
#دین کوک ، کمدین آمریکایی، که در فیلم هایی چون «آقای بروکس»، «کارمند ماه» و «ماشین ها 3» ایفای نقش کرده است، به مصرف مشروبات الکلی هیچ تمایلی ندارد. او آنقدر از این ماده تنفر دارد که حتی از پدرش دائم الخمرش نیز گریزان است.
#اریک-کلپتون که به مصرف مشروبات الکلی #اعتیاد داشت، از سال 1987 به بعد، لب به این مواد نزد. او با اراده قوی خود توانست در مقابل این عادت مخرب مقاومت کند.
از نظر #جیم-کری : «زندگی آنقدر زیباست که نباید آن را با مصرف مواد مخدر یا مشروبات الکلی نابود کرد.»
#شنایاتواین یک گیاه خوار است که هیچ علاقه ای به مشروبات الکلی و مواد مخدر ندارد.
#امینم پس از 9 سال مبارزه با اعتیادش، در نهایت موفق به ترک مشروبات الکلی شد.
احتمالا سبک زندگی #گوئینت-پالترو بر همسرش کریس مارتین، تاثیر مثبتی گذاشت زیرا که از آن پس کریس مارتین به مصرف مشروبات الکلی خود خاتمه داد.
#کریستین-دیویس اعتیاد شدیدی به مشروبات الکلی داشت و با این اعتیاد سالها دست و پنجه نرم کرد. او فکرش را هم نمی کرد که یک روز بتواند این عادت مخرب خود را ترک کند.
#راب-لو 25 سال است که لب به مشروبات الکلی نزده است.
#جنیفرلوپز لب به مشروبات الکلی نمی زند زیرا اعتقاد دارد که این مواد به پوست بدن آسیب می رسانند. شاید به دلیل همین توجه و دقت اوست که چهره اش در مقایسه با 15 سال قبل هیچ تغییری نکرده است.
ظاهرا برای دنیل #ردکلیف سخت بود که پس از بازی در سریال مشهور « #هری پاتر » به واقعیت زندگی اش باز گردد، اما هر چه بود او اکنون 2 سال است که مصرف مشروبات الکلی را کنار گذاشته است.
#بروس-ویلیس هم از دیگر ستاره هایی است که موفق به ترک مشروبات الکلی شد.
#کیم-کارداشیان تا به حال مشروبات الکلی مصرف نکرده است، در واقع او آنقدر زندگی پر مشغله ای دارد که حتی وقت نمی کند به این مسائل فکر کند.
#بن-افلک هم به دلیل مضراتی که مشروبات الکلی برای سلامتی اش داشت، از مصرف آنها دست کشید.

#ناتالی-پورتمن یک زندگی سالم، بدون مصرف مشروبات الکلی، را می پسندند.
با دیدن نام #دیویدبکهام در لیست ترک کننده گان الکل تازه می فهمیم که چرا او هنوز هم انقدر جذاب و خواستنی است.
#راسل-برند 15 سال است که از مصرف مشروبات الکلی دست کشیده است.
#جنیفرهادسون ادعا می کند که در تمام زندگی خود، لب به این مواد نزده است.✔
.
.
.
.
.
#هنرمندان #بازیگر #هنرپیشه #ایران #مدل #تهران #آرایش #آزادی #دوست #عشق #زیبا #دختر #الله #خدا #اسلام #استاد #دانشگاه #دانشجو #خامنه‌ای #مهدی-موعود #ایرانیان #ایرانی #روحانی #عروسی #پسر #مادر #زن #مد #مدلینگ #هوس #برهنگی #حجاب #عفاف #داف #جنسی #سکس #جنگ-نرم #IRAN #iranian #iranian_photographers #iraniangirl #iran_aks_mobile #iranphotography #irani #iranian

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...