ویژه کنید
عکس و تصویر 📝 #اسلام چیزی است که همه به آن نیاز دارند ✨هر #شهادتین جدید نیازمندفردمطلعیست که ...

📝 #اسلام چیزی است که همه به آن نیاز دارند
✨هر #شهادتین جدید نیازمندفردمطلعیست که هرزمانی نیازداشتی بتوانی به اومراجع کنی✨
http://rahyafte.com/42101/
🌺🌺🌺
💠 @rahyafte_com💠

📝تجربه من در اسلام از زمانی که در شهر #نیویورک در سال ۱۹۹۸ فارغ التحصیل شدم آغاز شد.تا آن زمان من به مدت ۲۵ سال یک #مسیحی پروتستان بودم اما برای مدتی به مذهبم نمیپرداختم.
من بسیار به معنویت و روحانیت علاقه مند بودم و به دنبال چیزی می گشتم که مجبور به انجام آن با دین سازمان یافته نباشم.#تجربه من در اسلام از زمانی که در شهر نیویورک در سال ۱۹۹۸ فارغ التحصیل شدم آغاز شد.تا آن زمان من به مدت ۲۵ سال یک مسیحی #پروتستان بودم اما برای مدتی به مذهبم نمیپرداختم.
.برای من فلسفه مسیحیت بر اساس داشتن ارتباط غیر مانوس و با واسطه است ،ما گمان می کردیم که باید این ارتباط را با #حضرت_مسیح(ع) داشته باشی،کسی که از یک طرف مرد بود و از طرف دیگر الهی.
📝این ارتباط سخت و محکم با #آفریدگار ما مرا به جستجوی چیزی سوق داد که بتواند شناخت بهتری از خدا و ارتباط ما به من بدهد.
✨چرا من نمیتوانستم مستقیما از خداوند درخواست کنم؟چرا من باید تمام دعا ها را با جمله “به نام عیسی مسیح” آغاز می کردم و با همین جمله به پایان می بردم؟
چگونه یک خالق فنا ناپذیر و قادر مطلق می تواند به شکل یک مرد درآید؟چرا او به همچین چیزی نیاز دارد؟✨

زمانی که در مقطع تحصیلات تکمیلی بودم یک هم اتاقی #یهودی داشتم که دانشجوی هنر های رزمی بود.زمانی که با او زندگی می کردم او در حال مطالعه یک هنر به نام #سیلات بود.سیلات یک هنر رزمی باستانی #مالزی بود که بر اساس آموخته های اسلام پدید آمد.

📝تجربیات من در رابطه با #اسلام در اولین کلاس من در #نیویورک در صبح ۲۸ فبریه آغاز شد هر چند من در آن زمان متوجه آن نشدم.

سمت مسلمان شدن به من نشان داد.
از همان ابتدا من #شیفته اسلام شدم و سعی می کردم حداکثر زمان ممکن را با استاد خود بگذرانم.به این دلیل بود که من و هم اتاقی ام.....⁉️

📝 ✨✨داشتن یک #فرد_مطلع که هر زمان که سوالی برایت پیش می آید بتوانی به او مراجعه کنی یک پشتیبان بزرگ است که هر شهادتین جدیدی باید از این راه پدید آید✨✨.اسلام دینی نیست که با روش هایی همانند #مسیحیت و #یهودیت در طول سالیان گذشته استدلال شود.اسلام یک راه روشن است که باید به همان صورت که خداوند ما را راهنمایی کرده است دنبال شود این راه توسط زندگی #پیامبر محبوب ما #حضرت_محمد(ص) ، همراهان او ، مقدسین و #علمای اسلام به ما عرضه شده است.
📝💫✨✨در این دوره و زمان و در این جامعه #تشخیص می تواند مقداری #دشوار باشد ✨✨به خصوص زمانی که ما به طور پیوسته با #سوالات و #شک هایی مواجهیم که از سمت افرادی است که به ظاهر خصومتی با #اسلام ندارند اما #کمبود کلی در #ایمان آن ها می تواند اثر زیان باری روی شخصی بگذارد💫 که کار های آن ها را بر پایه #عشق به #خداوند می گذارد.....⁉️
#تازه_مسلمان #رهیافته
#دکتر_استیون_اریک_کراوس
#عبدالطیف_عبدالله
#تازه_مسلمان_آمریکایی

👇👇👇👇👇
http://rahyafte.com/42101/
🌺🌺🌺
💠 @rahyafte_com💠

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...