ویژه کنید
عکس و تصویر 🆘 خبر مهم را باید سانسور کرد حتی اگر مشاور ارشد روحانی بگوید! yon.ir/7VMSj ✳ ...

🆘 خبر مهم را باید سانسور کرد
حتی اگر مشاور ارشد روحانی بگوید!
yon.ir/7VMSj
✳ ️ مسئله راهبردی و مهمی است؛ اینکه روزنامه ها چه چیزی را به مردم می گویند و کدام خبرها را #سانسور می کنند؟

🔇 دیروز آقای #مسعود_نیلی مشاور ارشد رئیس جمهور ، خبر مهمی را در قالب ارزیابی اقتصادی گفت که اغلب روزنامه ها آن را حذف و لاپوشانی کردند.

📊 نیلی که در زمره چند مغز طراح سیاست های اقتصادی 4 سال گذشته دولت محسوب می شود، در مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس "ایدرو" گفت "7 تا 10 سال زمان نیاز هست تا از #رکود_اقتصادی که در آن هستیم خارج شویم و ما هنوز کمتر از 3 سال از این زمان را سپری کرده ایم ".

🔸 مفهوم دیگر سخنان مشاور روحانی این است که تمام ادعاهای دولتمردان ارشد مبنی بر اعلام چند باره خروج از رکود اقتصادی در 3 سال گذشته، مطلقا خلاف واقع بوده و ممکن است تا پایان دولت دوم روحانی هم که هنوز شروع به کار نکرده، اتفاق نیفتد.

♦ ️این یعنی نه تنها ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد با دست فرمان فعلی مدیران دولتی اتفاق نمی افتد، بلکه روند تعطیلی کارخانه ها و بیکاری برخی شاغلان، همچنان تداوم پیدا می کند. علت را باید در رویکرد تعلیق و انتظار دولت برای اینکه غرب برای ما کاری بکند و دست روی دست گذاشتن و بازار را هم گرفتار همین #تعلیق_و_انتظار کردن جست و جو کرد.

🔹 اما انبوه روزنامه ها امروز ترجیح دادند یا اصل خبر روایت شده از سوی آقای مشاور را سانسور کنند یا #تجلیل رفقای دولتی و حامیانشان از یکدیگر را در تیتر و عکس صفحه اول جای دهند. آیا از متن این نوع روزنامه نگاری قائل به #روابط_عمومی دولت بودن ، اطلاع رسانی درست و آسیب شناسی و نقادی و مطالبه معطوف به منافع ملی بیرون می آید؟

📌 صفحات اول برخی از همین روزنامه ها را مرور کنید:

من انقلابی ام👇
telegram.me/joinchat/AAAAAD8TIHBFJ1Xo2lXv9g

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...