ویژه کنید
عکس و تصویر فاطمه علت است خلقت را حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) از جهت ایمان و ...

فاطمه علت است خلقت را

حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) از جهت ایمان و علم و معنویت و خدمات اجتماعی و شجاعت و حمایت از حکومت صالح و همسرداری و جامعه شناسی و اصلاح گری اجتماعی و تربیت فرزندان صالحی که هر یک بر گردن جمیع مسلمین و بشریت حق بزرگی دارند و دهها جنبه معنوی که برای اولیاء فهم اولیات ش مشکل است جز با اوصیاء و انبیاء و ائمه اطهار مقایسه نمی شود.
و در عجبم که جماعت غربزده و لائیک، این روزها با سوء استفاده از عواطف برخی مردم عوام ، چگونه فرصتی برای هتاکی به حجاب و فرزند داری و دیگر شئونات مقدس حضرت ش یافته اند. البته که عرض خود می برند هر چند زحمت ما می دارند. در بیان سرسوزنی از علم حضرت ش باید گفت که این دردانه احمدی مانند همسر عالی رتبه اش ، باب علم پیامبر(ص) است. همان پیامبر و همان آئین و مکتبی که هزاران هزار دانشمند پزشکی و ریاضی و شیمی و فیزیک و دهها رشته طبیعی و دهها رشته انسانی از صدر اسلام تا به امروز به جامعه جهانی تقدیم کرده است. و بارها و بارها دانشمندان و علوم جامعه اسلامی در کتب تاریخ علم، با تحسین و تکریم مستشرقین غربی مواجه شده اند.
و امروز هم ایران اسلامی همه عزت و صلابت و علوم طراز اول جهانی خود در هسته ای و موشک و سلولهای بنیادی و دهها رشته مهم را وامدار مکتب اسلامی و انقلابی و رهبری خمینی کبیر و رهبری معظم است که خود را گرد نعلین اهل بیت می دانند. و دانشمندان بزرگی چون شهید طهرانی مقدم نیز خود را خاک کوی معصومین و حضرت صدیقه اطهر می شمارند. و ما هم از عرعر مشتی غربزده خودباخته که هنری جز وادادگی و دلقک بازی و همجنس بازی و سگ بازی ندارند هراسی نداریم. چه آن که اینها مشکل اصلی شان با اساس دین و آئین ماست و تمسخر شان به قرآن کریم که مورد احترام میلیاردها مسلمان است پایان ندارد چه برسد به آن که بخواهند دیگر شئون اسلام و بزرگان آن را بپذیرند.
و السلام علیکم یا اهل بیت النبوه و موضع الرساله، و مختلف الملائکه، و مهبط الوحی، و معدن الرحمه، و خزان العلم ، و منتهی الحلم، و اصول الکرم، و قاده الامم، و اولیاء النعم، و عناصر الابرار، و دعائم الاخیار، و ساسه العباد، و ارکان البلاد، و ابواب الایمان، و امناء الرحمن، و سلاله النبیین، و صفوه المرسلین، و عتره خیره رب العالمین و رحمه الله و برکاته.

قال رسول الله صلی الله علیه و آله
ان الله جعل علیا و زوجته و ابنائه حجج الله علی خلقه
و هم ابواب العلم فی امتی من اهتدی بهم هدی الی صراط مستقیم

رسول اکرم (ص) فرمود : خداوند متعال علی و فاطمه و فرزندان ش را حجت های الهی بر بشریت قرار داد. و اینها درهای علم در امت من هستند. هر کس به ایشان تمسک کند و از ایشان هدایت طلبد به راه مستقیم هدایت شده است.

شواهد التنزیل الحسکانی الحنفی ج 1 ص76
http://lib.eshia.ir/16046/1/76/

حلیة الأبرار البحرانی ج 2 ص 37
http://lib.eshia.ir/16028/2/37/

ینابیع المودة القندوزی الحنفی ج 1 ص197
http://lib.eshia.ir/15278/1/197/

إثبات الهداة العاملی ج 2 ص 100
http://lib.eshia.ir/71405/2/100/

فاطمة الزهراء الهمدانی ج 1 ص 29
http://lib.eshia.ir/86812/1/29/

الکوثر ج 1 ص 467
http://lib.eshia.ir/86569/1/467/

إحقاق الحق ج 14 ص 379
http://lib.eshia.ir/10271/14/379/

#حضرت_زهرا #حضرت_فاطمه #پیامبراکرم #علم

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...