ویژه کنید
عکس و تصویر ⚜ آرزو دارم به #زیارت_خانه_خدا بروم ✨ زندگی حضرت #ابوالفضل سلام الله توجهم رابه اسلام ...

⚜ آرزو دارم به #زیارت_خانه_خدا بروم
✨ زندگی حضرت #ابوالفضل سلام الله توجهم رابه اسلام بیشترجلب کرد ✨
#کاترین_مارازوا
#روسیه
#رهیافته
http://rahyafte.com/3234
🌾 🌺 🌾 🌸 🌾 🌺 🌾 🌸 🌾 🌺 🌾
💠 @rahyafte_com💠

⚜ درمورد برخی از #آدمها اشاره نوشتن آن قدرها هم ساده نیست، آدمهایی که #احساس می کنی، جنس روحشان متعلق به این زمین مادی نیست. درست مثل « #اکاترین_مارازوا». او متولد #روسیه است، ۲۰ سال دارد ولی ۶ سال از عمر مسلمانی اش می گذرد.
خودش می گوید:✨ «انگار سالهاست که با اسلام آشنایم. این دین آن قدر زیبا و دوست داشتنی است که دلم نمی خواهد لحظه ای از آن غافل بمانم.» ✨ کاترین نگاه لطیفی به #اسلام و البته اعتقاد راسخی به #ائمه(ع)، به خصوص حضرت ابوالفضل(ع)دارد. آن قدر ساده و بی تکلف صحبت می کند، که دوست داری ساعتها پای حرفهایش بنشینی.
⚜ او در این گفت وگو از خودش و گمشده واقعی اش اسلام می گوید و عقیده دارد ✨ این دین آسمانی، گمشده همه انسانهای ره گم کرده جهان است، ✨ اما کاترین چطور مسلمان شده و پیش از این چه دینی داشته است؟! او در این مورد می گوید: «سالهای خیلی دور که هنوز #روسیه یا همان #شوروی سابق #کمونیستی بود، مردم اجازه نداشتند آیین خاصی را دنبال کنند؛ ولی همه اجداد من #مسیحی بودند و به طور پنهانی از دین #مسیحیت پیروی می کردند، تا این که #کمونیست از هم پاشیده شد و مردم توانستند آزادانه درمورد دین مسیحیت و یا سایر ادیان برنامه های تبلیغی داشته باشند.
اما در میان این #ادیان #اسلام دیده نمی شد.
⚜ من ۱۲ساله بودم که به #ایران آمدم، چون پدرم کارهای تجارت و بازرگانی را دنبال می کرد، ۲ سال در #سفارت_روسیه در#ایران ساکن شدیم، در این مدت به زبان فارسی تسلط پیدا کردم و در مدارس #سفارت ادامه تحصیل دادم، تا این که از سفارت بیرون آمدیم و در کنار مردم #تهران در یکی از مناطق این شهر بزرگ ساکن شدیم و...⁉ ️

⚜ وقتی در #روسیه بودم، در #کتابخانه مدرسه مان کتاب خیلی سختی بود با عنوان یک شخصیت اسطوره ای به نام #ابوالفضل که بعدها فهمیدم ایشان از بزرگان دین اسلام است. ✨ این تنها کتابی بود که در خصوص یک مسلمان در روسیه دیدم✨ و البته #لغات سختی داشت و حتی آموختن لغات آن جایزه داشت. مرور این #کتاب و زندگی حضرت #ابوالفضل (ع) توجهم را به اسلام بیشتر جلب می کرد.»

#کاترین به #قرآن اشاره می کند. می پرسم آیا آنچه به عنوان یک مسلمان می خواسته، در قرآن موجود است؟ می گوید: ✨ «بله، قرآن پاسخ همه سوالها را دربردارد. ✨ #صحبت مستقیم #خداوند با #بنده اش. خیلی پیش آمده، از قرآن سوال کرده ام و به آن مراجعه کرده ام و به جواب رسیده ام. ✨ ✨ ✨ مثلا یکبار این سوال برایم پیش آمد که چرا خدا نخواسته هر کس در دین خودش باقی بماند؟ چرا اسلام؟ و قرآن را باز کردم و.....⁉ ️✨ ✨ ✨

#تازه_مسلمان #رهیافته
سایت چندزبانه رهیافته
انجمن شهیدادواردوآنیلی🌷
ادامه👇 👇 👇
http://rahyafte.com/3234
🌾 🌺 🌾 🌸 🌾 🌺 🌾 🌸 🌾 🌺 🌾
💠 @rahyafte_com💠

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...