ویژه کنید
عکس و تصویر 🌸دعاهای #مفاتیح قلبم را تسخیر کرد🌸 💫ماجرای مسلمان شدن دخترایرانی اروپایی 💫 ✨حمایتهای دوستان شیعه ...

🌸دعاهای #مفاتیح قلبم را تسخیر کرد🌸
💫ماجرای مسلمان شدن دخترایرانی اروپایی 💫
✨حمایتهای دوستان شیعه وسنی خودم رافراموش نمی کنم ✨
http://rahyafte.com/41913/
╭─┅═ঊঈঊঈ═┅─╮
🌷 @rahyafte_com🌷╰─┅═ঊঈঊঈ═┅─╯

💫آنچه می‌خوانید #ماجرای_مسلمان_شدن یکی از #اعضا_انجمن_شهید_ادواردو_آنیلی(مهدی) است که بنا به درخواست ایشان از آوردن نام کاملشان در متن معذوریم.
🌸🌸🌸
💫این دختر جوان درخانواده‌ای #بی‌دین به دنیا آمد آشنایی با یک #دوست_خوب و مهربان #مسلمان که دارای #اخلاق_نبوی و #علوی بود باعث شد تا مسیر زندگی او تغییر کند…

💫نام اسلامی من #ضحی است به معنی نور صبح؛ من در یک #خانواده در حقیقت بی‌دین متولد شدم. #مادرم از #مهاجرهای ایرانی بود که قبل از بی‌دینی #مسیحی بودند و پدرم یک #غیرایرانی از #اروپای_غربی، دوران #کودکی خوبی داشتم بی‌خبر از همه چیز … کم کم که بزرگ شدم درباره چگونه #فکر کردن و دین #کنجکاو شدم. ولی تحت تاثیر نوع زندگی و حرف‌های اطرافم نسبت به دین و #خدا دید نامناسبی داشتم و تصمیم گرفتم مثل پدر و مادرم بی‌دین و بدون خدا باشم.

💫تمسخر مسلمانان در دانشگاه
به همین شکل #زندگی من می‌گذشت و من با دوست‌های خودم #شاد و از وضعیت راضی بودم. تا اینکه وارد #دانشگاه شدم، ورود به دانشگاه و آشنایی با آدمهای متفاوت‌تر برایم این #فرصت ایجاد کرد که با آنها بحث کنم، معمولا بحثها برای #تمسخر یا #شکست دادن بود نه برای پیدا کردن حقیقت. در بین آدم‌های مختلف از #مسلمان‌ها تنفر بیشتری داشتم بیشتر دلیل این #تنفر چیزهایی بود که شنیده بودم و تاثیرهای مادرم بود، پس سعی می‌کردم از آنها #فاصله بگیرم و آنها را دوست نداشته باشم.

💫آشنایی با زینب، دختر مهربان مسلمان
به این شکل گذشت تا اینکه یک دختر ایرانی به به نام زینب به من نزدیک شد،.....⁉️⁉️

💫بعد از آن‌مدتی با #پدر #مادرم بودم و #عادت‌های جدید من آنها را آزار می‌داد. این عادتهای جدید باعث شد تا مادر و پدرم بخواهند که من از خانه بروم. من .....⁉️⁉️
ادامه در

✨ رهیافته سایت مرجع تازه مسلمانان رهیافتگان مبلغین ومراکز اسلامی✨
💫 انجمن شهید ادواردو آنیلی🌷
👇👇👇
http://rahyafte.com/41913/

╭─┅═ঊঈঊঈ═┅─╮
🌷 @rahyafte_com🌷╰─┅═ঊঈঊঈ═┅─╯

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...