ویژه کنید
عکس و تصویر 🌟 ماجرای #مسلمان شدن دختر بی دین اروپایی 💥 #رسانه چیزی بود که باعث شده ...

🌟 ماجرای #مسلمان شدن دختر بی دین اروپایی
💥 #رسانه چیزی بود که باعث شده بود من از اسلام متنفر شوم.
#مارن_تازه_مسلمان_اروپایی
http://rahyafte.com/41817

🌸 🌾 🌸 🌾 🌸 🌾 🌸 🌾 🌸
💠 @rahyafte_com💠
العبد:
🌟 #رسانه چیزی بود که باعث شده بود من از #اسلام متنفر شوم. همیشه چیزهای بدی از اسلام در رسانه به نمایش داده می شد. ✨ فکر نمی کردم بتوانم دینی را دنبال کنم که فقط #جنگ و #خودکشی و انسان های بد در آن است.✨ همچنین #مسلمانانی که من خودم دیده بودم خیلی بد رفتار می کردند. با خودم می گفتم اگر این اسلام است، من نمی خواهم هیچ ارتباطی با این #دین داشته باشم. برای من خیلی سخت بود که در مورد دینی #تحقیق کنم که برای من یادآور چیزهای بد بود.

🌟 هیچ وقت باور نکردم که #مسیح پسر خداست. خدا اگر خداست نمی تواند پسر داشته باشد. برای اینکه او باید یکتا باشد. و وقتی در مورد اسلام #تحقیق کردم دیدم به #یکتایی خدا اشاره دارد. به چیزی که من می خواهم و اعتقاد دارم. دیگر نمی توانستم جلوی خودم را بگیرم. باید مسلمان می شدم. فقط نمی دانستم چگونه؟
🌟 تا روزی که مراسمی بود و یک #زن بالغ پیش من آمد و گفت: خودت نمیدانی با این مردمی که اینجا نشسته اند چه می کنی! اینها منتظرند تا ببینند کسی مسلمان شود. من گفتم: اینها برای من اینجا نیستند! این ها برای گوش کردن به سخنرانی آمده اند. نه برای من! دوباره گفت: نه!شاید کسی اینجا نشسته باشد که با مسلمان شدن تو به او الهام شود که مسلمان شود!! و به خاطر تو او #تسلیم شده باشد! خسته و درمانده نشستم! 🌟 واقعا می خواستم این کار را بکنم. ولی انسان های زیادی که هم می شناختم و هم نمی شناختم می آمدند و می گفتند. بدو! چرا مسلمان نمی شوی؟ فکر می کنی کار اشتباهی است؟ چرا فکر می کنی درست نیست؟چرا؟ چرا؟ نهایتا قبول کردم که فقط من به
همراه امام و یکی دو نفر دیگر دینم را عوض کنم. ناگهان #سخنران بلندشد و گفت: خواهری است در جمع ماست که می خواهد #مسلمان شود. ابتدا فکر کردم منظور کس دیگری است. چون قرار ما این نبود. و به من اشاره کرد و گفت #خواهران هدایتش کنند. فکر کردم که می خواهند مرا به اتاق دیگری ببرند. بلند شدم و با دو دختر رفتم. به من #میکروفون وصل کردند و مرا به #استیج بردند.
🌟 واقعا #شوکه شده بودم و نمی دانستم چکار کنم. #احساس خیلی پستی داشتم. باید این کار را می کردم. نه برای #سعادت خودم بلکه برای خوشحالی آن ها! آن ها یک تبدیل (به مسلمان) دیگر در حساب تبدیل هایشان می خواستند. #شهادتین را گفتم و چند نفر مرا در #آغوش گرفتند و بسته ای #کتاب به من دادند. مرا به مسجد بردند و با چند دختر #تازه_مسلمان دیگر، در کلاسی برای یادگیری اسلام نشستیم. و به ما یاد دادند که باید چه چیزهایی را از دست بدهیم. مثلا #خانواده!

💥 اینها وهابی بودند!💥

🌟 چون آن ها #مسلمان نیستند یا باید مسلمانشان کنیم یا دیگر نمی توانیم با آن ها زندگی کنیم!!✨ من گفتم آنها هنوز خانواده من هستند و خانواده در اسلام مهم است و خانواده ام را ترک نمی کنم!✨ آنها گفتند: نه! اگر...؟؟؟

🌟 بسیار نارحت کننده است چون ✨ ✨ خیلی از مردم که اسلام را شناخته اند، از طریق همین انسان ها بوده است.✨ ✨ با اینکه می دانی #اسلام حق است ولی نمی توانی همه چیز را خودت یاد بگیری! بنابراین نیاز داری تا کسی کمکت کند.
#مارن #وهابی_که_شیعه شد
#تازه_مسلمان
#اسلام_هراسی
👇 👇 👇
http://rahyafte.com/41817

🌸 🌾 🌸 🌾 🌸 🌾 🌸 🌾 🌸
💠 @rahyafte_com💠

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...