ویژه کنید
عکس و تصویر رهبرانقلاب، روز گذشته: ⚠ ️راهپیمایی #روزقدس خیلی مهم است 🔹 امروز دفاع از #فلسطین دفاع ...

رهبرانقلاب، روز گذشته: ⚠ ️راهپیمایی #روزقدس خیلی مهم است
🔹 امروز دفاع از #فلسطین دفاع از حقیقت است
96/3/31
✊ 🏻 روز قدس روز مبارزه با یک نظام سیاسی ظالمانه و استکباری است 🔻 رهبرانقلاب، عصر دیروز در دیدار اساتید و نخبگان دانشگاه‌ها:
🔹 در آستانه‌ی روز_قدس هستیم؛ روز قدس بسیار مهم است؛ صرفاً این نیست که ما از یک ملت مظلومی که از خانه‌ی خود رانده شده داریم دفاع می‌کنیم؛ ما در واقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه و استکباری مبارزه می‌کنیم.
🔹 امروز دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت است؛ مسئله‌ای بسیار گسترده‌تر از فلسطین؛ امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است، مبارزه با نظام سلطه است.
🔺 روز قدس را باید بزرگ دانست. راه‌پیمایی روز قدس خیلی مهم است.۹۶/۳/۳١ 🚨 مسائل مربوط به سند ۲۰۳۰ باید توسط اساتید تبیین شود
⚠ ️اینکه می‌گویند ۲۰۳۰ الزام‌آور نیست، سطحی‌نگری است 🔻 رهبرانقلاب، عصر دیروز در دیدار اساتید و نخبگان دانشگاه‌ها:
مسئله‌ی «تبیین» یکی از کارهای اساتید است. این سند۲۰۳۰ باید تبیین شود؛ خیلی مسئله‌ی مهمی است.
🔹 این جزوی از یک سند بالادستی سازمان ملل است؛ سند توسعه‌ی پایدار؛ یک بخشش همین سند ۲۰۳۰ آموزش و پرورش است.
🔹 آن چیزی که در سند توسعه‌ی پایدار دارند طراحی می‌کنند، یک منظومه‌ی فکری و فرهنگی و عملی برای همه‌ی دنیا است.
🔹 یونسکو اینجا یک وسیله و ویترین است؛ دست‌هایی پشت سازمان ملل وجود دارد که دارند برای همه‌چیز ملت‌های دنیا منظومه‌ی فکری و فرهنگی و عملی تنظیم می‌کنند که ملت‌ها باید بر اساس آن عمل کنند. این غلط و معیوب است؛ این‌ها چه حقی دارند که درباره‌ی کشورها و سنت‌ها و عقایدشان اظهارنظر کنند که باید این‌جوری یا آن‌جوری عمل کنید؛ همه‌اش هم «باید» است.
🔺 اینکه می‌گویند «الزام‌آور نیست»، این سطحی‌نگری است؛ هرکدام از این‌ها که تحقق پیدا نکند، بعد به‌عنوان نقطه‌ی منفی حساب می‌شود و امتیازهایی از کشور سلب می‌شود.۹۶/۳/۳١

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...