ویژه کنید
عکس و تصویر ❌ وعده های عملی نشده ی دولت روحانی3⃣ 📣 وعده دولت : مبارزه با فساد ...

❌ وعده های عملی نشده ی دولت روحانی3⃣

📣 وعده دولت : مبارزه با فساد راه نجات اقتصاد 📣

روحانی: در مسئله عدالت باید به مقوله رانت و فساد توجه کنیم(وعده انتخاباتی، خرداد ۱۳۹۲)
منبع :
http://bit.ly/2p1iDbr

روحانی: مسئولین اگر میدانند و مقابل فساد نمی ایستند، خود آلوده اند و اگر نمی دانند یعنی ناکارآمد هستند(همایش ضرورت مبارزه با فساد و اصلاح نظام اداری، آذرماه ۱۳۹۳)
منبع :
http://bit.ly/2omsnu0

روحانی: در کنار هدایت نقدینگی به سمت تولید باید با فساد و رانت‌خواری مبارزه کنیم چرا که بدون آن تولید رونق نخواهد یافت(وعده انتخاباتی، خرداد ۱۳۹۲)
منبع :
http://bit.ly/2o3k8lF

روحانی: اگر رانت نبود و اگر انشاءالله با فساد هم توانستیم مقابله کنیم، با فسادی که همه جا ریشه دوانده، آن وقت اقتصاد نجات پیدا می‌کند(نخستین همایش اقتصاد ایران، دی ۱۳۹۳)
منبع :
http://bit.ly/2oUysRD

🖨 مستندات محقق نشدن وعده : "مبارزه با فساد راه نجات اقتصاد " 🖨

بر اساس نظر سنجی مرکز پژوهش های مجلس از ۲۶۱ تشکل اقتصادی، شاخص فساد اقتصادی در سال ۹۵ به اوج خود رسیده است. شاخص‌ فساد اقتصادی از یک  تا ۱۰ محاسبه می‌شود که ۱۰ به معنای بدترین وضعیت کسب و کار و یک به معنای بهترین وضعیت کسب و کار است. بالاترین رقم شاخص فساد اقتصادی هم مربوط به بهار ۱۳۹۵ در دولت روحانی است که رکورد جاودانه ۷.۲ ثبت شد.
منبع :
http://bit.ly/2nAf1NP

زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: فساد صندوق ذخیره فرهنگیان بزرگترین پرونده اقتصادی بعد از انقلاب است.
منبع :
http://bit.ly/2nAyiP8

محسنی‌اژه‌ای، معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه در بابا جزئیات تخلفات پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه توضیح داد: مثلاً چند هزار میلیارد در اختیار برخی افراد قرار گرفته بود بدون اینکه از آنها هیچ ضمانتی بگیرند. آنها نیز این مبالغ را گرفته‌اند و استفاده کردند، بنده که با پرونده‌های متعددی در این حوزه آشنایی دارم هنوز هیچ پرونده‌ایا به‌اندازه تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه ندیدم. به عنوان مثال سهام و سرمایه‌ای که از افراد دریافت شده مطابق مقررات به آن تسهیلات داده نشده است، زیرا طبق قانون با توجه به سرمایه سقفی باید تسهیلات داده شود که در این کار تخلف صورت پذیرفته است که البته این نوع تخلف را متأسفانه در جاهای دیگر نیز شاهد بودیم یا به افرادی نباید تسهیلات می‌دادند که این تسهیلات را دادند و حتی بیش از حد مجاز داده شده است. مثلاً ۵۰۰ میلیارد تومان به فردی دادند که مواد اولیه وارد کند ولی در جای دیگر استفاده کرده است و هیچ تضمینی نمی‌گرفته‌اند و اگر قوه قهریه به کمک آنها نیاید نمی‌توانند پولهای واگذارشده را وصول کنند.
منبع :
http://bit.ly/2nAe9Ze

جبار کوچکی‌نژاد، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: افرادی با زدوبند وام دریافت کرده‌اند و هم اکنون آن را پس نمی‌دهند آیا این مصداق فساد نیست؟ چرا با کلمات بازی می‌کنیم.
منبع :
http://bit.ly/2nApFnO

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...