ویژه کنید
عکس و تصویر وعده دولت : عبور از رکود روحانی: ما به شما قول داده بودیم که بر ...

وعده دولت : عبور از رکود

روحانی: ما به شما قول داده بودیم که بر رکود غالب خواهیم شد. به ملت ایران اعلام می‌کنم ما خوشبختانه از رکود عبور کردیم(شهریور ۹۳ سفر استانی خراسان رضوی)
منبع :
http://bit.ly/2p3PbPf

روحانی: در سال ۹۳ تلاش ما این است که از رکود خارج شویم و رشد ما در پایان سال مثبت باشد و ان‌شاءالله از رکود عبور می‌کنیم و وارد رونق می شویم(نشت خبری، شهریور1393)
منبع :
http://bit.ly/2onPNRy

🖨 مستندات محقق نشدن وعده : "عبور از رکود" 🖨

درحالی سخنگوی دولت از راکد بودن ۷ هزار واحد تولیدی خبر داده که تولیدکنندگان معتقدند میزان واحدهای تولیدی راکد بسیار بیش از این رقم بوده و بین ۴۰ تا ۷۰ درصد واحدهای تولیدی کشور با کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت می کنند که شمار آنها بین ۳۰ تا ۵۰هزار واحد است. سهل آبادی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: در حال حاضر ۸۰ هزار واحد صنعتی در کشور وجود دارد، می‌گوید: از این تعداد بیش از ۷۰ درصد واحدها با کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت می کنند که این رقم نشان می دهد این واحدها با زیان کار می‌کنند.
منبع :
http://bit.ly/2oUw6C3

روحانی آذرماه ۱۳۹۴: امروز بزرگترین مشکل کشور بیکاری، رکود و نبود رونق اقتصادی است.
منبع :
http://bit.ly/2oUA6CC

به گزارش مرکز آمار: دولت روحانی رکود دولت اصلاحات را در رکود مسکن شکست. رشد ارزش افزوده بخش مسکن در سه ماهه پاییز سال ۱۳۹۵ به منفی ۱۰.۹ درصد سقوط کرد. ین برای سیزدهمین فصل متوالی است که رشد ارزش افزوده بخش مسکن، منفی است و چنین فاجعه‌ای در تاریخ اقتصاد پس از انقلاب، بی‌سابقه است. پیش از این رکورد استمرار رشد منفی بخش مسکن به دولت اصلاحات اختصاص داشت که سال‌های ۱۳۷۶ و ۱۳۷۷ رشد ارزش افزوده بخش مسکن برای ۹ فصل متوالی منفی بود.
منبع :
http://bit.ly/2oUyuZT

tekegram.me/sharmande_bot

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...