ویژه کنید
عکس و تصویر آواتار چیست ؟ و چرا این پروفایل و کانال @tarh14 فقط آواتار طراحی می کند ...

آواتار چیست ؟ و چرا این پروفایل و کانال @tarh14 فقط آواتار طراحی می کند

#آواتار (Avatar) در اصطلاح دنیای مجازی تصویری کوچک و غالبا دایره ای شکل است که به عنوان نماد کاربر در سایت ها، پروفایل اشخاص، انجمن ‌های اجتماعی و پیام رسان ها (اینستاگرام، تلگرام، و ‌‌‌....) مورد استفاده قرار می گیرد. آواتارها بیانگر شخصیت، سلیقه و تفکرات و به نوعی شناسنامه کاربری در دنیا مجازی می باشند. از این رو می تواند وسیله ارتباطی تبلیغی مهمی محسوب گردد.

سایت #ضیاءالصاالحین با توجه به اهمیت اجتماعی و نمادین آواتار و البته به منظور ارج نهادن به کاربرین عزیز سایت برای اولین بار در سایت های تبلیغی اقدام به طراحی متنوع آواتار مذهبی و مناسبتی بدون لوگو با حجمی کم و البته کیفیتی مناسب خواهد نمود.

إن شاءالله موجب جلب رضایت خداوند «وَ الْباقِیاتُ الصَّالِحاتُ خَیْرٌ عِنْدَ رَبِّکَ ثَواباً وَ خَیْرٌ أَمَلاً: و کارهای ماندگار شایسته، نزد پروردگارت پاداشی بهتر دارند و امید بخش ترند.[سوره مبارکه کهف آیه 46]» و استفاده کاربرین محترم قرار خواهد گرفت.

قابل ذکر است ، سایت ضیاءالصالحین پس از صدور مجوز تبلیغ مجازی و حمایت مستقیم از دفتر تبلیغات قم در سال 1393 شروع به فعالیت رسمی در این فضا نموده است .

سایت #ضیاءالصالحین ، #کانال #تلگرام  

طراحی آواتار مذهبی :

https://t.me/tarh14 یا @tarh14

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...