ویژه کنید
عکس و تصویر 💠 هوا خوب است، جناب #پرزیدنت امروز در اهواز خبری منتشر شد، رییس جمهور روحانی ...

💠 هوا خوب است، جناب #پرزیدنت
امروز در اهواز خبری منتشر شد، رییس جمهور روحانی پس از گذشت حدود یک ماه از بحران خوزستان بالاخره تصمیم به سفر گرفته و قرار است فردا (پنج شنبه) به خوزستان بیاید، البته در صدر هیاتی عالی رتبه!

🔹 هم خوشحالیم و هم نگران، هم دلگیریم و هم #گله_مند!
سفر رییس جمهور علی القاعده باید مشکل گشا باشد، زیرا "می تواند" سرعت اجرای تصمیمات اتخاذ شده را بالا ببرد، البته این خاصیت بالقوه است و امیدواریم برخلاف سفرهای قبلی شان، به فعلیت هم برسد...

🔹 مردم خوزستان سوالات اساسی از اقای رییس جمهور دارند، چرا پس از گذشت یک ماه از #بحران و پس تحمل رنج ها و مرارت ها، هم اکنون که اوضاع نسبتا آرام شده ایشان قصد سفر کرده اند؟! آیا ممکن نبود که پس از سفر به عمان و کویت مستقیما به اهواز می آمدند؟!
ما به همان سرکشی چند دقیقه ای همچون ماجرای پلاسکو هم راضی بودیم و حتی حاضر بودیم تعداد دوربین ها و رسانه ها را هم به همان میزان افزایش دهیم!

🔹 مردم انتظار دارند که رییس جمهورشان در موقع بحران در کنارشان باشد نه پس از بحران!
مردم انتظار داشتند که رییس جمهور فراتر از ارسال پیامک برای #حقوق_شهروندی، در زمان فقدان #حقوق_انسانی نظیر "نفس کشیدن" هم احساس تکلیف می کرد و در کنار مردم حاضر می شد که متاسفانه نشد!

🔹 تشریف می آورید، بفرمایید! قدمتان روی چشم مردم خاک خورده ای که آب و برق و امکانات درست و حسابی ندارند، آسوده باشید چون طبق اعلام هواشناسی، در روزهای آتی گردوخاک نخواهیم داشت و سفر شما در "هوایی مطبوع و نسبتا ابری همراه با وزش نسیم صبحگاهی" انجام خواهد شد!

🔸 پی نوشت: سفرهای رییس جمهور هزینه های بسیار بالایی دارد، اگر قرار است ایشان بیایند و بروند و اتفاق خاصی هم رخ ندهد، ما حاضریم به اتفاق جمعی از مردم به تهران برویم و با ایشان عکس یادگاری بگیریم. لااقل این هزینه های بالای سفرشان هم برای رسیدگی به مشکلات فراوان مردم مناطق حاشیه اهواز خرج شود، همین مناطقی که دیشب استاندار محترم اینچنین شیوا و جذاب خبر از اقدامات فراوان انجام شده و حل قریب الوقوع مشکلات شان می داد، طوریکه ما گمان کردیم تا حالا در منطقه ملاشیه ساکن بوده ایم نه کیانپارس!😒 😏

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...