ویژه کنید
عکس و تصویر 📸 yon.ir/A14s 🔺 قربة إلی #کدخدا ... 🔻 #اختصاصی 🔹 آذرماه 92 بود که #اولین_خشت_کج ...

📸 yon.ir/A14s
🔺 قربة إلی #کدخدا ...
🔻 #اختصاصی

🔹 آذرماه 92 بود که #اولین_خشت_کج برجام در قالب بیانیه ای سیاسی به نام «برنامه اقدام مشترک» در #ژنو گذارده شد. #لوزان و در نهایت #وین، بعنوان آخرین مقصد مذاکره کنندگان ایرانی شناخته میشود که به بیانیه سیاسی «برجام» منتهی شد.

🔹 اوباما سعی داشت با مانور روی #برجام و معرفی آن بعنوان بزرگترین دستاورد سیاست خارجه خود، از سد انتخابات نوامبر با پیروزی مجدد حزب حاکم بگذرد که ماحصل این #تدبیر برای اوباما و حزب مزبور، با پیروزی ترامپِ جمهوری خواه «تحقیقا هیچ» شد.

🔹 در ایران نیز به همینگونه عمل شد. دولت یازدهم برجام را بعنوان بزرگترین دستاورد خود در حوزه های خارجی و حتی داخلی «استثنایی» و «بی نظیر» #شیپور کرد و حتی رفع مشکلات فرضی و القایی آب خوردن مردم را وابسته به نتایج آن نمود!

🔹 همانگونه که طرف غربی با ظلم به مردم جمهوری اسلامی ایران، به خواسته منفعت طلبانه خود نرسید؛ مطمئناً رئیس دولت یازدهم نیز با #خسارت_محضی که به مردم خود تحمیل کرد، به خواسته منفعت طلبانه خود نخواهد رسید.

🔹 تلاش های دولت برای تصاحبِ دوباره پاستور، مطمئناً تا ساعات انتهایی رای گیری انتخابات 29 اردیبهشت 96 به گونه های مختلفی ادامه خواهد یافت. همانگونه که دولت سعی دارد «ورود تنها یک فروند #ایرباس_مرجوعی سابقا خریداری شده توسط #اسپانیا» را «بزرگترین دستاورد برجام» به مردم ج.ا.ا معرفی نماید و آن را «تحولی عظیم در نوسازی ناوگان هوایی» بزک و فریاد نماید!

#گندم_ری

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...