ویژه کنید
عکس و تصویر روز هشتاد و چهارم کتابخوانی قسمت دوازدهم فرهنگ الفبایی مهدویّت موعودنامهٔ مجتبیٰ تونه ای ۶. ...

روز هشتاد و چهارم کتابخوانی
قسمت دوازدهم
فرهنگ الفبایی مهدویّت
موعودنامهٔ مجتبیٰ تونه ای

۶. همگی در رفاه به سر میبرند. رسول خدا(صَلَّ اللّهُ عَلَیْهُ وَ آلِهٖ وَ سَلَّمْ) فرمودند: امّت من در زمان حضرت مهدی(عَلَیْهِ السَّلامْ) آن چنان متنعّم میشوند که هرگز چنین بهره مند نشده اند.
۷. زمین گنجهای پنهان خود را آشکار میکند. پیامبر اکرم(ص) در این زمینه میفرمایند: در آن زمان چهارپایان در امان هستند و درّندگان با هم سازش میکنند. زمین پاره های جگرش ( گنجهای پنهان و باارزش خود ) را بیرون میریزد... پاره های جگر زمین ستونهایی از طلا و نقره است.
۸. دامها و چهارپایان زیاد میشوند. چنان که در روایتی از پیامبر گرامی اسلام(ص) آمده است: مهدی(ع) خارج میشود، خداوند باران رحمتش را میفرستد، زمین گیاهش را میرویاند، و دام در جهان زیاد میشود. او ثروت را به طور مساوی تقسیم میکند و امّت اسلام بزرگ و شکوهمند میگردد.
۹. رفع مزاحمتها و ایجاد آسایش برای عموم مردم است. چنانچه امام محمد باقر(ع) میفرمایند: مهدی(ع) راه های اصلی را توسعه میدهد، بالکنهایی را که به خارج جاده ها آمده و از دیگران سلب آزادی کرده است و ناودانهایی را که به کوچه میریزد از بین میبرد.
۱۰. پرده های ظلمت کنار میرود. امام صادق(ع) در این باره میفرمایند: وقتی قائم ما قیام کند، زمین به نور پروردگارش نورانی میشود، و مردم از نور خورشید بی نیاز میشوند و شب و روز یکی میشوند و تاریکی از بین میرود.

هر روز فقط چند سطر کتاب بخونیم
پایان قسمت دوازدهم

#کتاب #کتابخوانی #هر_روز_چند_سطر_کتاب_بخوانیم #موعودنامه #امام_مهدی_علیه_السلام #امام_زمان_عجل_الله_تعالی_فرجه_الشریف #امام_دوازدهم_شیعیان #مجتبی_تونه_ای #فرهنگ_الفبایی_مهدویت #روز_هشتاد_و_چهارم_کتابخوانی #قسمت_دوازدهم_موعودنامه #دوستانتون_رو_تگ_کنید_تا_لذت_ببرند #برکت #آثار_ظهور #آرامش #گنج #آسایش #رفاه

#Islam #Shia #Imam_Al_Mahdi_peace_be_opun_him #Mouood_nameh #twelfth_imam #revolution #epiphany #waiting

لطفا به ما بپیوندید...

https://telegram.me/mSmEkh1366

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...