ویژه کنید
عکس و تصویر روز هفتاد و هفتم کتابخوانی قسمت یازدهم فرهنگ الفبایی مهدوّیت موعودنامهٔ مجتبیٰ تونه ای ۲. ...

روز هفتاد و هفتم کتابخوانی
قسمت یازدهم
فرهنگ الفبایی مهدوّیت
موعودنامهٔ مجتبیٰ تونه ای

۲. رضایت و خشنودی همگانی است. رسول اکرم(صَلَّ اللّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ وَ سَلَّمْ) میفرمایند: ساکنان آسمان، مردم زمین، پرندگان هوا، درندگان صحرا و ماهیان دریاها _ همه و همه _ از او خشنود خواهند شد.
۳. فقر و بینوایی ریشه کن خواهد شد. در پرتو عدالت حضرت بقیّة اللّه(عَلَیْهِ السَّلام)، عموم مردم بی نیاز خواهند شد. چنان چه در حدیث آمده است: زمانی برای مردم پیش می آید که انسان صدقات از طلا را با خود برمیدارد؛ تا آنها را در راه خدا انفاق کند، ولی نیازمندی را پیدا نمیکند که این صدقه را قبول نماید.
۴. همهٔ مردم در امنیت به سر خواهند برد؛ چنان چه امیرالمؤمنین علی(ع) میفرمایند: دشمنی از دلها زدوده میشود؛ درّندگان و چهارپایان با یکدیگر سازش میکنند، یک زن طَبَقی بر سر گذارده از عراق تا شام ( از شرق تا غرب ) تنها سفر میکند، همه جا قدم بر سرزمین سبز و خرم میگذارد، در حالی که درّنده ای او را نمی آزارد و دچار ترس و وحشت نمیشود.
۵. برکات آسمانی نازل میشود. چنان چه در حدیث آمده است: زمین چیزی از بذرهای خود را نگه نمیدارد، جز اینکه آن را بیرون میفرستد و آسمان چیزی از باران رحمتش را نگه نمیدارد جز اینکه سیل آسا بر بندگان خود فرو میریزد.

هر روز چند سطر کتاب بخونیم
پایان قسمت یازدهم...

#کتاب #کتابخوانی #هر_روز_چند_سطر_کتاب_بخوانیم #موعودنامه #امام_مهدی_علیه_السلام #امام_زمان_عجل_الله_تعالی_فرجه_الشریف #امام_دوازدهم_شیعیان #مجتبی_تونه_ای #فرهنگ_الفبایی_مهدویت #روز_هفتاد_و_هفتم_کتابخوانی #قسمت_یازدهم_موعودنامه #دوستانتون_رو_تگ_کنید_تا_لذت_ببرند #برکت #آثار_ظهور #امنیت #صدقه

#Islam #Shia #Imam_Al_Mahdi #Mouood_nameh

لطفا به ما بپیوندید...

https://telegram.me/mSmEkh1366

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...