ویژه کنید
عکس و تصویر ️از اسلام طالبانی آیت‌الله مصباح تا اسلام‌داعشی آیت‌الله علم‌الهدی 🔹 یک روز سر موضوع #کنسرت ...

️از اسلام طالبانی آیت‌الله مصباح تا اسلام‌داعشی آیت‌الله علم‌الهدی

🔹 یک روز سر موضوع #کنسرت یک روز #برجام ، یک روز دست دادن #ظریف و اوباما ، یک روز نهی از منکر.سوژه پشت سوژه ردیف می‌کنند تا امام‌جمعه انقلابی مشهد را بنوازند.
داخل نشین و خارج نشین و جدی و طنزشان هم همسو هستند فرقی ندارند، از #هاشمی و #مطهری و #انتخاب تا رادیو فردا و بی بی سی و #مملکته و مجمع اصلاح‌طلبان همه پای کارند.

🔹 درست مثل روزهای سالهای دولت اصلاحات که آیت‌الله #مصباح سیبل بود. یک روز به بهانه خشونت، یک روز انجمن حجتیه، یک روز مردمسالاری، حرفهایش را تقطیع می‌کردند و بعد ردیف می شدند به فحاشی علیه او. البته آن روزها خیلی از آنهایی که این روزها آنور آب هستند اینور و چه بسا پشت میزهای وزارت و مدیرکلی فلان اداره و دبیری فلان روزنامه و نشریه نشسته بودند و خودشان خوب میدانستند جرم مصباح دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب است و این آنها هستند که به این مسائل پشت کرده اند.

🔹 آن روز مصباح را اسلام طالبانی می‌نامیدند و امروز علم‌الهدی را اسلام داعشی. اما زمانه نشان داد طالبان بهانه است تا آخر سر به #آمریکا برسند. نشان به آن نشان که همانها که از اسلام طالبانی فحش میدادند پیشنهاد دادند همکاری ایران و آمریکا در حمله به افغانستان برای سقوط طالبان را دادند. تهش هم خیلی هاشان بعد از #فتنه 88سر از بی بی سی و رادیو فردا درآورده‌اند.
اینهایی هم که علم الهدی را اسلام داعشی می‌نامند سه سال است دارند از همآغوشی با امریکا لذت میبرند و دلشان لک میزند برای مذاکرات و برجام های آتی.

🔹 دیروز مصباح، امروز علم‌الهدی و فردا هم یکی دیگر، فرقی نمی‌کند. هرکس مردانه وسط میدان باشد و جلوی انحرافاتشان بایستد تیرباران می‌شود.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...