ویژه کنید
عکس و تصویر #نامه جمعی از #دانشجویان بورسیه به #محمود_صادقی بسمه تعالی جناب آقای دکتر محمود صادقی #نماینده ...

#نامه جمعی از #دانشجویان بورسیه به #محمود_صادقی

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر محمود صادقی
#نماینده محترم دولت یازدهم در مجلس دهم!
سلام علیکم
در رسانه های مختلف از جنجال آفرینی های رسانه ای اخیر شما که در پوشش حمایت از دانشجویان مظلوم #بورسیه صورت گرفت مطلع شدیم.

ظاهرا و در پوشش حمایت از دانشجویان بورسیه مدعی شده اید که 2 میلیارد تومان از هزینه #وزارت_علوم برای دانشجویان بورسیه در دولت قبل، در #ستاد_انتخاباتی یکی از کاندیداهای سال 92 خرج شده است! اما جدای از آنکه برای ادعای خود هیچ سند و مدرکی ارائه نکرده اید و حتی مسئول ستاد کاندیدای مورد اشاره شما در کاشان نیز این #ادعا را #تکذیب و از #شکایت علیه شما در #دادگاه خبر داده، ما به عنوان جمعی از دانشجویان بورسیه #وزارت_علوم اعلام می کنیم که ننگ رفتارهای ظالمانه، غیر قانونی و غیر شرعی این #دولت با #نخبگان و #دانشجویان_بورسیه در سه سال گذشته با این قبیل «شعبده بازی» ها آن هم برای متهم کردن #رقیب_سیاسی تان در #انتخابات گذشته پاک نمی شود و کماکان موضع صریح و قاطع رهبر انقلاب در تیرماه سال 94 آینه تمام نمای عملکرد دولت همفکر شما در این باره است:

«یکی از غلط ترین کارهایی که در این یکی دو سال اخیر اتّفاق افتاد، این مسئله‌ی بورسیه‌ها بود. اگر راست هم بود این حرف -که البتّه بعد تحقیق کردند، معلوم شد به آن شکل، راست هم نیست؛ آن‌طوری که روزنامه‌ها با آن بازی کردند هم نبود؛ به ما گزارشهای دقیق و بر اساس بررسی‌ها دادند- راهش این نبود که ما مسئله را روزنامه‌ای کنیم. یک تعدادی برخلاف قانون یک امتیازی به‌دست آوردند؛ خیلی خب، راه قانونی وجود دارد: لغو کنند آن امتیاز را؛ سروصدا ندارد. جنجال درست کردن، حاشیه درست کردن است و این سمّ برای محیط علمی است که بایستی با آرامش کار خودش را دنبال بکند. این سم را متأسّفانه افرادی بر اساس همان پایه‌های بینش فکریِ مبنی بر سیاسی‌کاری و سیاست‌بازی به کام #دانشگاه کشور ریختند؛ چرا؟ علاوه بر اینکه ظلم هم شد -به خیلی‌ها ظلم شد- هم خلاف قانون بود این کار، هم خلاف #تدبیر بود این کار، هم خلاف اخلاق بود؛ آن‌وقت مدام دم از اخلاق هم میزنند. توبه‌فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند! این کار اخلاقی بود؟»

لذا در پایان به حضرتعالی که به جای #نمایندگی ملت، در عمل نمایندگی دولت یازدهم در مجلس شورای اسلامی را برعهده گرفته اید اعلام می کنیم ترویج اعتماد به شیطان بزرگ و فحاشی به فرزندان انقلاب نشانه عجز وکیل الدوله هاست، وکیل الدوله هایی که در برابر غارت دو میلیارد دلار #بیت_المال توسط کدخدای مودب و باهوش سکوت کرده اند نمی توانند با فحاشی به فرزندان انقلاب، افکار عمومی را از کدخدای دزد منحرف کنند. وکیل الدوله های رحماء علی الکفار اگر اشدا علی المومنین نباشند باعث تعجب است!

والسلام
جمعی از دانشجویان بورسیه

#تکذیبیه #اتهام
#جلیلی #سعید_جلیلی
#نماینده_مجلس #دروغگو #محمود_صادقی
#دکتر_جلیلی #دکتر_سعید_جلیلی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...