ویژه کنید
عکس و تصویر بازگشت از نیمه راه #سید_محمد_خاتمی #از_کیهان_تا_کیان #خاتمی_از_موسسه_کیهان_تا_ضیافت_بلوط_سبز_سیا #نوشته_ی_علی_الفت_پور بخش دهم هتک حرمت از روحانیت دگراندیشی ...

بازگشت از نیمه راه

#سید_محمد_خاتمی
#از_کیهان_تا_کیان
#خاتمی_از_موسسه_کیهان_تا_ضیافت_بلوط_سبز_سیا
#نوشته_ی_علی_الفت_پور

بخش دهم


هتک حرمت از روحانیت


دگراندیشی در فکر دیگر در رفتار رئیس جمهور ایران موثر واقع شده بود. محمد خاتمی در سفر به #ایتالیا، با چهار زن بیگانه دست داد. فیلم این اقدام خاتمی در سایت‌ها قرار گرفته و موج اعتراض‌ها را برانگیخت. ساعاتی پس از درخواست توضیح از سید محمد خاتمی، دفتر وی توضیحاتی را در سه بخش ارسال کرد. در این سه بخش، به هر سه گزینه احتمالی اشاره شده و از آن‌ها با عبارات "تکذیب تصویرپردازی"، "عدم توجه به برخی تماس ها به علت ازدحام جمعیت" و "مرتفع شدن حرمت اولی به عنوان ثانوی" یاد شده است.

#کمال_خرازی در واکنش به انتشار برخی گزارش‌ها در این باره می گوید:《استقبال از آقای خاتمی در سفرهای خارجی و نیز مراسم سخنرانی‌های ایشان به حدی است که گاه کنترل اوضاع از دست ایشان و اطرافیان خارج می شود و در این مواقع برخی می کوشند با رساندن خودشان به آقای خاتمی به ایشان ابراز ارادت کنند که در مواقعی تصور می شود با آقای خاتمی مصافحه کرده اند.》(8) این داستان پردازی ها در حالی صورت می گرفت که این اقدام غیر شرعی توسط رئیس‌جمهور در دیدارهای داخلی و در موقعیت‌هایی که جمعیت کمی در کنار خاتمی بود نیز تکرار شد.


----------------------------

8. رئیس‌جمهور سابق کشورمان فیلمی که تصویر مصاحفه وی با...، خبرگزاری فارس، 86/3/31

#اللهم_اجعل_عواقب_امورنا_خیرا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...