ویژه کنید
عکس و تصویر . #فرهنگ_نیوز : تصویر #توهین آمیز شادی صدر که در آن وی با در دست ...

.
#فرهنگ_نیوز : تصویر #توهین آمیز شادی صدر که در آن وی با در دست داشتن لیوانی حاوی #مشروب بر مبلی که در آن #کتیبه ها و نوشته های #عاشورایی نقش بسته تکیه زده، موجی از واکنش ها را از سوی کاربران خشمگین ایرانی در بر داشته و به داغ ترین موضوع روز بدل شده است.
.
تصویر #توهین_آمیز منتشر شده در کنار رفتار، اظهارات و اقدامات اخیر محافل نزدیک به #ضدانقلاب و مدعی #حقوق_بشری نظیر حمایت صریح #فائزه_هاشمی از #بهائیان و یا دفاع مطلق روزنامه #اصلاح_طلب مردم امروز از نشریه #هتاک #شارلی_ابدو حکایت از جریانی هماهنگ داخلی و خارجی در راستای قبح شکنی بیش از پیش نسبت به #مقدسات #دینی و هنجار های جامعه دارد.
.
آغاز فعالیت رسمی و سیاسی این فعال #فیمینیست به شروع همکاری اش با روزنامه ی زن به مدیر مسئولی #فائزه #هاشمی باز می گردد. سال هایی که به واسطه ی اطمینان و شناخت از او، صدر به همکاری با #ابراهیم_نبوی و #مسعود_بهنود می پردازد.
.
سال های حضور #شادی_صدر در روزنامه_زن با هتاکی های مکرر او و همکارانش به قوانین شرعی و اسلامی در رابطه با مسائل خانواده، طلاق، نفقه، ازدواج و مهریه می گذرد تا آن که سرانجام و پس از تمسخر احکام فقهی و ایردهای متعدد به #حجاب اسلامی، روزنامه توقیف می گردد. .
این چهره ی فیمینیست اظهارات سخیف خود را محدود به فعالیت زنان ننموده و با طرح مباحث هنجار شکنانه در راستای بر هم زدن فضای عمومی تلاش نموده است. صدر که به شکل غیابی توسط دادگاه محاکمه گردیده، علاوه بر حمایت از #همجنس_بازان و به رسمیت شناختن حقوق آنان، علیه تمامیت ارضی کشورمان نیز کوشیده است. وی در شهریور ۱۳۹۱ در مقاله‌ای اقوام ایرانی را «ملت» نامید و بر حق ملل در تعیین سرنوشت خویش تأکید کرد. .
بی گمان اقدام منزجر کننده شادی صدر حتی اگر حساب شده و از پیش برنامه ریزی شده نباشد، می تواند در یک مسیر ویژه ارزیابی شود و آن هم آن که این فعالین با اگاهی نسبت به جایگاه شبکه های اجتماعی در تعیین مناسبات داخلی و بین المللی، از آن ها بسان ابزاری برای ارتباط گیری مستقیم با شهروندان ایرانی و قبح شکنی از مقدسات و مفاهیم دینی بهره می برند، روندی که بر آنند بدین نحو عملا جامعه را از درون فاقد هنجار و باورهای دینی نمایند.
.
#خاندان_هاشمی
#دولت_تدبیر_و_امید
#دولت_اصلاحات
#دولت_اعتدال
#اصلاح_طلبان
#جبهه_اصلاحات
#فتنه_اکبر

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...