ویژه کنید
عکس و تصویر قبح شکنیِ تیم فائزه ! به گزارش فتن، انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام منتسب به ...

قبح شکنیِ تیم فائزه !

به گزارش فتن، انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام منتسب به 'شادی صدر'، فمینیست و روزنامه نگار سابق رسانه های اصلاح طلب و فعال حقوق بشر که او را نشسته بر روی کتیبه های عاشورایی نشان میدهد، موجی از اعتراض در کانالهای تلگرامی مذهبی به راه انداخته و حمله کامنتی شدیدی در زیر پست مذکور وی در جریان است.

شادی صدر(سردبیر روزنامه فائزه هاشمی) پس از انتشار تصویر هتک حرمت به شعائر حسینی در فیس بوکش نوشت:
تقدس‌زدایی از امر مقدس و فروریختن هر آنچه مقدس است، جوهره مدرنیته است. شوخی با امر مقدس و تابو زدایی هم جزیی از همین روند مدرن شدن جامعه است.

در این باره جبرائیلی نوشت: پس از دیدار فائزه هاشمی با سرکردگان بهائیت، اهانت شادی صدر -سردبیر روزنامه فائزه هاشمی- به اباعبدالله الحسین(ع) یک پرده دیگر از چهره این جماعت کنار زد.
خواسته همیشگی ما از طیف غالب و هادی جریان اصلاحات این بوده که چرا با مردم منافقانه رفتار می‌کنید و نمی‌گوئید امام خمینی(ره) و اسلام نابی را که انقلاب اسلامی برای حاکمیت آن به وقوع پیوست، قبول ندارید و محل نزاع اصلی شما با جمهوری اسلامی همین جاست؟
باور حقیقی ما این است که اگر این جماعت نفاق را کنار بگذارند و همچون شادی صدر و فائزه هاشمی، چهره واقعی خود را نشان دهند،‌ مردم تکلیفشان را روشن خواهند کرد،‌ چنانچه پس از اهانت فتنه‌گران 88 به ساحت امام حسین(ع)، در نهم دیماه تکلیفشان روشن شد.
شادی صدر وقتی در جریان فتنه 88 بازداشت شد، بی بی سی فارسی برای او با عنوان "وکیل دادگستری" و "فعال حقوق زنان" ماتم گرفته بود.
#شادی_صدر #فائزه_هاشمی #هاشمی_رفسنجانی #بهائیت
#دکترسلام#روحانی_مچکریم
#احمدی_نژاد#دولت_بهار
#مجمع_اصلاح_طلبان
#هاشمی_دات_آی_آر#هاشمی_رفسنجانی
#اصلاح_طلبان#اصلاح_طلب#بنفش
#دولت#دولت_تدبیر_و_امید .
#دکتراحمدی_نژاد#محموداحمدی_نژاد
#شعار_هر_چی_مرده_احمدی_بر_میگرده
#رهبر#خامنه_ای_دات_آی_آر
#اصولگرایان#دلواپسان
#محمدخاتمی#حسن_روحانی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...