ویژه کنید
عکس و تصویر به نام خدا سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا #قسمت_شانزدهم؛ ...

به نام خدا


سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا


#قسمت_شانزدهم؛جالب اینجاست که می‌گفتند می‌خواستیم در هر حوزه‌ای که رای رقیب ما بالاتر از ما بود، نیرو اعزام کنیم و ‏تقلبی انجام بدهیم تا آن صندوق باطل اعلام بشود! خیلی برنامه مفصل بود‎.


‏۳‏‎ ‎تا مثل این اتاق جنگ درست کرده بودند که اگر دستگاههای امنیتی اتاق اولی یا دومی را پیدا کردند به اتاق ‏دیگری بروند. براشون خیلی مهمه‎.


این آقایان با مستنداتی که خودشون تهیه کرده بودند و در نظرسنجیها به این نکته رسیده بودند که قطعا شکست ‏می‌خورند منتها بهانه تراشی جزء برنامه‌های اینها بود که در روند انتخابات خلال ایجاد کنند که به لطف امام زمان ‏‏(عج‏‎) ‎شب انتخابات، بین ساعت ۸ تا ۱۲ شب هر ۳ جا شناسایی شد و هر ۳ جا را مختل کردیم و نگذاشتیم در ‏انتخابات به شکل دلخواهشان اختلال ایجاد بکنند. یادتان هست که #فریادشان درآمد که #اس_ام_اسها چرا #قطع ‏شده! و‎...اگر این نرم افزار مهدی‌هاشمی و برنامه شان تحت کنترل قرار نمی‌گرفت آنها همان ساعات اول انتخابات را ‏زمینگیر می‌کردند و اجازه نمی‌دادند انتخابات به سرانجام برسد.


آنها مطلع بودند که شکست خواهند خورد و ‏می‌خواستند هزینه‌ این شکست را به گردن نظام بیندازند. نمی‌خواستند این هزینه بر گردن اصلاح طلبان باشد ‏و نشان داده شود که آنها از بی عرضگیشان نتوانستند در جامعه برای خودشان پایگاهی درست کنند‎.

.
.
#ادامه_دارد
با ما همراه باشید...
.
.
.
#م.ه #ف.ه #فائزه #هاشمی #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #موسوی
#مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی
#فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک
#فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت
#خاتمی_کذاب #منافقین #متناقض
#افساد_طلب #افساد_طلبان #کذاب
#ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم
#بصیرت_افزائی
#بسیج_سایبری

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...