ویژه کنید
عکس و تصویر بسم الله الملک القدوس . . اکبر هاشمی #رفسن#جانی که نام وی قرین بداخلاقی سیاسی ...

بسم الله الملک القدوس
.
.
اکبر هاشمی #رفسن#جانی که نام وی قرین بداخلاقی سیاسی گردیده، بدون توجه به قانون برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و سخنان مرحوم امام خمینی در #مفسد خواندن عناصری که به شورای نگهبان حمله میکنند؛ امروز با حمله به این شورا، در سخنانی #وقیحانه و با قیاسی مع الفارق گفت؛ ️صلاحیت شخصیتی که اشبه به جدش امام خمینی است را قبول نمی‌کنند؛ شما صلاحیت خود را از کجا آورده‌اید؟


#شیخ_مصلحتی_نظام در ادامه سخنان #نامطلوب_سیاسی خود که یادآور نامه #بی_شرمانه بدون سلام و والسلام در جریان #فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک می باشد، میگوید؛ ️چه کسی به شما اجازه داده است که قضاوت کنید؟ ️چه کسی به شما تریبون داد؟ ️صداوسیما برای شما باشد؛ اگر امام و نهضت و اراده عمومی مردم نبود هیچ‌کدام از این‌ها نیز نبودند.باری!

این سخنان ساختارشکن هاشمی که خود با همین سازوکار بر قدرت رسیده و مشغول بن بریدن بر سر شاخ می باشد حاوی نکاتی است که مختصراً بدان می پردازم؛1! پیرمرد پرحاشیه و متفرعن عرصه سیاسی، #عالیجناب_سرخپوش افسادطلبان! و جت اسکی باز #سد_لتیان!!!!، که این روزها به شدت دچار توهم قدرت گردیده به بهانه عدم احراز صلاحیت نداشته #سیدحسن، #هم_نوا با جریان انحرافی، فتنه گر، ضدانقلاب و صهیونیستها مشغول حمله به نهادهای قانونی و انقلابی گردیده است،
امری که وی سابقاً #منتقدین_دلسوز #برجام را بدان متهم می کرد..2!! #هاشمی از تائید صلاحیت نهائی #سید_حسن مصطفوی و اخذ حکم حکومتی مایوس گردیده و اگر امیدی به اخذ تاییدیه برای وی داشت، اینگونه #شانتاژ نمی کرد.3!!! #هاشمی طی این مدت بدون توجه به عرف و #سواد_نداشته سیدحسن، به وی القابی چون #علامه داده تا از این طریق موجی در راستای تحت فشار قرار دادن شورای نگهبان برای تائید صلاحیت وی راه بیاندازد و اکنون که این فشارها را ناکام می بیند، درصدد است تا با حمله به قانون و این نهاد، آبروی رفته خود را پیش بیت امام بازگرداند!!!4!!!! #هاشمی با این سخنان، مشغول زمینه سازی و تهییج #بیت_امام برای رویارویی احتمالی آنان با نظام و رهبری بوده و با طرح جمله اشبه به جدش!! (که یادآور سخن امام حسین ابن علی علیه السلام در توصیف جوان رعنای لیلا، حضرت #علی_اکبر می باشد) بوده و با ایجاد جو دو قطبی در سپهر سیاسی ایران و دوگانه #بیت_امام و #رهبری قصد برهم زدن جو آرام انتخابات دارد.امری که با چشمداشت #سید_حسن به #ردای_رهبری بعید نیست در او اثر کرده و راهی را برود که #موسوی_ملعون و #منافق قبلاً طی کرده است.

بعون الله الرحمن الرحیم
!!!عباس!!! (بابای ترنم )
چهل و دومین عصر زمستان 94 #تهران_دودی


بعد از تحریر؛
یا رب آن #زاهد_خودبین که بجز عیب ندید
دود آهیش در آیینه ادراک انداز

#سیدحسن #سید_حسن_خمینی
#میخواهند_امام_را_تحریف_کنند
#ردای_رهبری #بیت_امام

#م.ه #ف.ه #هاشمی #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی #فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک #فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت
#ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم

#هدفمند_انتخاب_کنیم
#فتنه_۹۴_در_راه_است
#آگاهانه_انتخاب_کنیم
#سبزوبنفش_نداره_فتنه_ادامه_داره

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...