ویژه کنید
عکس و تصویر ما رهبر را فقط رهبر نمی‌دانیم، ما فراتر از رهبری می‌دانیم، ما رهبر را نائب ...

ما رهبر را فقط رهبر نمی‌دانیم، ما فراتر از رهبری می‌دانیم، ما رهبر را نائب امام زمان می‌دانیم
.
#آیت_الله_روح_الله_قرهی (دامت برکاته):
.
من این را بالصّراحه به شما بگویم که #خبرگان، #رهبری را تعیین نکرد. #امام‌المسلمین را #حضرت_حجّت تعیین کرد. #امام_‌المسلمین#نائب_امام_زمان است.
.
بنده به یقین صددرصد به شما بگویم: والله! اگر کسی از امر ایشان سرپیچی کند، بداند اگر امام زمان هم بیاید، از ایشان هم اطاعت نخواهد کرد. آن که امروز در مقابل این سیّد عظیم‌الشّأن، این نائب امام زمان می‌ایستد، در آن زمان هم در مقابل خود امام خواهد ایستاد.
.
ما رهبر را فقط #رهبر نمی‌دانیم، ما فراتر از رهبری می‌دانیم، ما رهبر را نائب امام زمان می‌دانیم. ایشان، فرستاده #امام_زمان هستند و ما قائل به این قضیّه هستیم.
.
آن‌جا که #آیت_‌الله_مولوی_قندهاری(اعلی اللّه مقامه الشّریف)که بیش از چهل سال از حضرت آقا بزرگ تر هستند، خم می‌شوند که دست آقا را ببوسند، یعنی چه؟
.
آن‌جا که #آیت‌الله_العظمی_بهاءالدّینی(اعلی اللّه مقامه الشّریف) هم که چهل سال از ایشان بزرگ‌تر هستند، زانوی ادب در مقابل ایشان می‌زنند و می‌خواهند دست آقا را ببوسند که آقا نمی‌گذارند.
.
آن‌‌جا که #آیت_‌الله_ناصری_اصفهانی، این مرد بزرگوار الهی، وقتی به ملاقات امام المسلمین در بیمارستان رفتند، دست آقا را بوسیدند. آقا هر چه تلاش کردند، نتوانستند جلوی این کار را بگیرند، گویی خدا یک قدرت عجیبی به ایشان داده بود که آقا نتوانستند دستشان را از دست ایشان خارج کنند.
.
این پیرمردی که دو پاره استخوان است و قدرتی ندارد و هنوز بنده خدا مریض هستند، چنان دست آقا را گرفته بودند که بوسه بزنند، آقا تعجّب کرده بودند که چطور نمی‌توانند دستشان را از دست ایشان بیرون بیاورند. آقا خیلی خضوع دارند و نمی‌گذارند این‌طور باشد، امّا هر کاری کردند حریف آیت‌الله ناصری اصفهانی نشدند و ایشان، دست آقا را بوسیدند. چون حضرت آقا را نائب امام زمان و پرچم‌دار می‌دانند.
.
 برگرفته از درس اخلاق آیت الله قرهی ( دامت برکاته ).
جلسه 331 در تاریخ (23/10/94)
.
#313سردارتورامیخوانند
#خامنئی_دات_آی_آر
#رهبر
#خامنه_ای
#آرامش_امت
#الخامنئی
#رهبری
#خامنئی_دات_آی_آر
#انتخابات_مجلس
#انتخابات_خبرگان
#مجلس_خبرگان
#مجلس
#مجلس_شورای_اسلامی
#انتخابات_خبرگان_رهبری
#انتخابات_مجلس_شورای_اسلامی 

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...