ویژه کنید
عکس و تصویر بسم الله الملک القدوس . . خبر کوتاه بود! اما به سرعت سرتیتر خبرگزاری های ...


بسم الله الملک القدوس
.
.
خبر کوتاه بود! اما به سرعت سرتیتر خبرگزاری های جهان گردید و نگاه جهانیان را بار دیگر به ایران معطوف کرد.

در خلیج تا ابد فارس شیر بچه های #سپاه_اسلام که ترسی از #کدخدای_بیخدا نداشتند، با اعتقادی برگرفته از آیه شریفه؛ إِنَّ اَللّٰهَ یُدٰافِعُ عَنِ اَلَّذِینَ آمَنُوا، ده ناوی متجاوز ارتش خبیث آمریکا را در عمق دو کیلومتری آبهای سرزمینی ایران دستگیر کردند!


سردار فدوی، سردار رشید #اسلام و فرمانده نیروی دریایی سپاه با اعلام این خبر می گفت؛ متأسفانه پس از توقیف شناورهای آمریکایی ناو هواپیمابر این کشور به‌مدت ۴۰ دقیقه اقدامات تحریک‌آمیز داشت.
.
.
.
اما در تهران، مدعیان دروغین عزت ایرانی که ثابت کرده اند ترس از کدخدا جزئی از عقل.نداشته!!!!! سیاسی آنها شده، به مدد #شارلاتانیسم_رسانه‌ای و #هوچی_گری_مطبوعاتی جریان طرفدار دولت، مشغول عوام فریبی و بازی سیاسی به منظور #بزک چهره خبیث آمریکا هستند!!!


آنها که اخیراً ماجرای #بی_شرمانه تجاوز به نوجوانان ایرانی در جده را #هضم کرده اند بدون توجه به دستور صریح رهبری مبنی بر عدم مذاکره، جواب تلفن شیاطین را می دهند و ...


#سردار_فدوی اما! می گفت؛ #ظریف از مقامات آمریکایی خواسته است که در قبال تعرض به آبهای سرزمینی ایران #عذرخواهی کنند،


مدعی شعار #هیچوقت_یک_ایرانی_رو_تهدید_نکن!!!! #یحتمل به سردار #دروغ تحویل داده بود، چرا که طرف مقابل می گفت؛ نه عذرخواهی کردیم و نه کسی خواستار عذرخواهی بود!!!! و نه سندی مبنی بر عذرخواهی رسمی دولت #عهدشکن و موذی آمریکا منتشر شد و در نهایت عناصر نظامی نفوذ گر در دریا #رها_سازی شدند


علی ایحال آنچه در این واقعه به چشم آمد؛ موارد زیر بود که به اختصار بیان می دارم


1! دولت مردان خبیث آمریکا مشغول تست آستانه تحمل نیروهای نظامی ایران هستند!
#احمقها فکر می کنند اگر برخی از سیاسیون و #سهل_اندیشان_داخلی با لاف در غریبی آنها، خود را #خیس_کرده_اند! نیروهای نظامی نیز در فضای #پسابرجام دست از مقابله با تجاوزگران برداشته اند!

با اقدام به موقع سپاه این نکته به آمریکا و نوچه های منطقه ای آن منجمله عربستان و امارات و... یادآوری شد ؛ #عرصه_سیمرغ_جولنگه_مگسها نیست...
2!! ادعای خراب بودن سیستمهای ناوبری در صورت صحت، یک #رسوائی_تاریخی برای ارتش ینگه دنیاست!!! که ادعا دارد سالیانه معادل هفت یا هشت کشور بعد از خود هزینه نظامی می کند!!!!!3!!! ماجرای #دستگیری و اسارت مفتضح این سربازان بار دیگر هیمنه پوشالی آمریکا را به رخ جهانیان کشید و ثابت کرد برخلاف ادعاها، این ارتش در برخورد با شداید و جنگهای واقعی، چیزی بجز #گریه!!!! و #اشک نخواهد داشت و سرانجامشان به جز حسرت نخواهد بود.


4!!!! #تکنوکراتهای_افراطی_مدعی_اعتدال در عرصه دیپلماسی کشور، هنوز هم اصرار به زیر پا گذاشتن دستورات رهبری و آشکار کردن این موضوع دارند.

هر بار نیز به بهانه‌ای آنرا توجیه و در مقابل نص صریح رهبری اجتهاد می کنند و این بار رسانه ای نشدن موضوع را بهانه کرده اند.


5!!!!! خدا قوت سپاه

وَ مٰا جَعَلَهُ اَللّٰهُ إِلاّٰ بُشْریٰ لَکُمْ وَ لِتَطْمَئِنَّ قُلُوبُکُمْ بِهِ وَ مَا اَلنَّصْرُ إِلاّٰ مِنْ عِنْدِ اَللّٰهِ اَلْعَزِیزِ اَلْحَکِیمِ﴿۱۲۶﴾ آل عمران
و خدا آن [وعدهء پیروزی ] را، جز مژده ای برای شما قرار نداد تا[بدین وسیله شادمان شوید و] دلهای شما بدان آرامش یابد، و یاری جز از جانب خداوند توانای حکیم نیست.


بعون الله الرحمن الرحیم
!!!عباس!!! (بابای ترنم )
بیست و چهارمین نیم روز زمستان 94 #تهران_دودی

.
.
پی نوشت؛
به مالک بگویید برگردد، خوارج مسلکها گول خدعه های معاویه را خورده اند و اشعث ها دور علی را احاطه کرده اند.
.
.
.
بعد از تحریر؛
اشکهای سرباز آمریکایی پس از اسارت در تصویر!
.
.
.
.
#سپاه #برجام #بزک_کنندگان #برجام #نقض_برجام #دروغ_بزرگ #دروغگویان #تجاوز #سهل_اندیشان_داخلی #دولت_راستگویان #دولت_اعتدال #افساد_طلب #افساد_طلبان #روحانی_مچکریم #ظریف_مچکریم #کثیرالشک #ما_سکوت_نمیکنیم #ما_فراموش_نمی_کنیم #فتنه_۹۴_در_راه_است #آگاهانه_انتخاب_کنیم #سبزوبنفش_نداره_فتنه_ادامه_داره


#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...