ویژه کنید
عکس و تصویر #روحانی_مچکریم #طنز بیانیه ی خیالی رییس جمهور انقلابی کشورمان در واکنش تحولات اخیر: . به ...#روحانی_مچکریم #طنز
بیانیه ی خیالی رییس جمهور انقلابی کشورمان در واکنش تحولات اخیر:
.
به سعودی ها هشدار می دهم! از خشم مقدس فرزندان خمینی بترسید! بردگی امریکا و اسرائیل را رها کنید و دست از خیانت بکشید. در غیر این صورت جمهوری اسلامی ایران طومار آل سعود را در هم خواهد پیچید.
از جوانان خشمگین کشورمان می خواهم که نیرو و خشم خود را برای نبردنهایی ذخیره کنند و هرچه فریاد دارند بر سرآمریکا بکشند.
آل سعود حقیرتر از آن است که تسخیر و تخریب سفارتش شأنی برای ایران و ایرانی باشد. من این اقدام جوانان غضبناک ایرانی را درک می کنم و خاضعانه از آنها می خواهم خشم انقلابی خود را کنترل کنند و بدست مستکبران و بدخواهان بهانه ندهند.
به خاطر این اقدام شنیع تمام روابط دیپلماتیک ایران را با عربستان و کشورهای مزدور آن بحرین، اردن، سودان و... قطع می کنیم و تا تغییر رفتار آن کشورها از ورود دیپلماتهای آنها جلوگیری خواهیم کرد.
از سایر کشورهای منطقه می خواهیم سریعا نسبت به خشونتها و جنایتهای آل سعود موضع گیری کنند در غیر اینصورت باید منتظر تبعات سیاسی و دیپلماتیک رفتار خود باشند. به خاطر این مصیبت عظمی فردا را تعطیل و عزای عمومی اعلام می کنم.
#النمر #لعنت_بر_آل_سعود #لعن_الله_آل_سعود
#دیپلماسی_لبخند
#طنز
پ ن: تصورش که محال نیست ؟! از بس طی این روزها خفت و خواری تحمل کردیم...کانال بصیرت نامه حقایق را به شما میگوید.بصیرت نامه را به دوستان خود معرفی کنید
telegram.me/basiratnameh

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...