ویژه کنید
عکس و تصویر خواندن متن #یادآوری مهم برای ماست! ___________________________ #ابوبکرالبغدادی_های #ایران سید علیرضا ستاری از جانبازان 70 ...خواندن متن #یادآوری مهم برای ماست!
___________________________
#ابوبکرالبغدادی_های #ایران

سید علیرضا ستاری از جانبازان 70 درصد فتنه 88 است، وی مهندس عمران، 31 ساله و یک دختر و یک پسر دارد؛

این جانباز فتنه ۸۸ که به دست #داعشی_های_اصلاح_طلب به شهادت رسید، ماجرای جانبازی خود را اینچنین تعریف می کند: برای انجام مأموریت امداد و نجات دیگر مجالی برای ایستادن و فکر کردن نبود که آیا برای کمک به آنها بروم یا خیر؛ خود را به محل حادثه رساندم؛ به خاطر نحوه پوشش بنده به مناسبت روز عاشورا و محاسنی که روی صورتم داشتم، یکی از زنان آشوبگر گفت: «این آقا اطلاعاتی است!» همان جا با #میله_آهنی روی #سرم زدند و #جمجمه‌ام از سه جا شکست.

پ ن: چقدر جالبه که معنای #داعش یعنی: #دلار_آمریکا_علیه_شیعه! و هر کسی که این حرف رو زده خدا خیرش بده که کاملا درست بوده!

پ ن: #داعشیان_ایرانی با سرکردگی #ابوبکر_البغدادی های خودفروخته به نام های #میرحسین_موسوی و #کروبی و #خاتمی و با پشتیبانی دلارهای آمریکا بر علیه شیعیان ایران اسلامی خروج کردند و هشت ماه این مسلمان نماهای #داعشی که ما آنها را در ایران به نام #اصلاح_طلب می نامیم به لبه پرتگاه کشانده اند، اما این #احمق ها فکر کرده اند اینجا گرجستان است که بتوانند نظام ولایی را به نظامی سکولار تبدیل کنند!

پ ن: مرا عهدی است با سیدعلی که تا جان در بدن دارم این عهد را نخواهم شکست

مالک اشتر

#شهید_سیدعلیرضا_ستاری
#شهید_فتنه88
#فتنه
#فتنه_88
#ما_فراموش_نمیکنیم
#داعشی_های_اصلاح_طلب
#اصلاح_طلبان
#افساد_طلبان
__________________________

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...